Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet rossz témába írok de,...

Lehet rossz témába írok de, tanácsot kérnék?

Figyelt kérdés

14L vagyok és nagyon szeretnék egy gördeszkűt venni ami kb.:8000Ft na szoval van most kb. 10000Ft-om és elkezdtem gondolkodni hogy, egy laptop is jol jönne a szüleim azt mondták hogy gyüjtsek rá és majd kipotolnak valamennyivel (nemsokkal) és most nemtudom hogy érdemes-e gyüjtenem egy laptopra (mert zsebpénzt nem kapok a kaja pénzböl gyüjtök mindig) vagy inkább vegyem meg a gördeszkát. Tudom inkább gördeszkát mert szabadban vagyok meg mozgok... De még is.

A rosszindulatú kommenteket kérem hanyagolják.



2014. okt. 7. 13:30
 1/1 anonim válasza:
85%
Szerintem ha inkább kint mozogsz akkor gördeszka, amúgy se kell egész nap a gép előtt ülni mert fiatal vagy, és nem tesz jót. És még kétezer forintod úgy is marad szóval abból meg kezdj el gyűjteni a laptopra. :) De ez csak az én véleményem :) Sok sikert. 14/L
2014. okt. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!