Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha t-mobilnal feketelistan...

Ha t-mobilnal feketelistan vagyok, t-homenal tudok venni net melle, torlesztesre Ipadet? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Szoval meg 1eve vagy 2eve nem fizettem be egy nagyobb osszegu szamlat a tmobilnal es tilto listara raktak nemtudok keszuleket toluk venni, ez mindegy. a lenyeg hogy van internet,tv,telefon, szolgaltatasom T-Home nal.. reszletre lehet venni internet melle Ipadet (TABLET) akkor ezt nem akadalyozza a T-Mobilos tiltasom?

2014. szept. 13. 21:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Amugy mentek a zold kezek, az eddigi valaszokert, koszonom szepen :)
2014. szept. 13. 21:46
 12/19 anonim ***** válasza:
Azért, mert a szolgáltató odaad neked egy baromi drága készüléket potom pénzért. Hülye lenne nem bebiztosítani magát, nem? Na pont ezért van a hitelképességi vizsgálat (vetting). És ha ezt megcsinálják, és azt látják, hogy Kovács Józsi már a T-Mobile-nál sem fizette ki rendesen a számlát, feketelistára került, tehát NEM MEGBÍZHATÓ FIZETŐ, így nyilván nem fognak kockáztatni. Nem éri meg nekik.
2014. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igaz, na akkor nem igenyelem meg es megyek be.De ezt mondhatnak az elejen mikor felhivom oket.
2014. szept. 13. 21:52
 14/19 A kérdező kommentje:
És amugy ha felhivom oket hogy hitelkepes vagyok e ellenorizek le, akkor leellenorzik?
2014. szept. 13. 22:06
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, az egy összetettebb folyamat, nem az ügyfélszolgálat végzi.
2014. szept. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egyébként örökre nem maradsz a feketelistán, főleg, hogy már több éve rendesen fizeted a számláid.

Engem egyszer a Telenor tett feketelistára, talán 2011-ben, vagy 2012-ben volt, már nem emlékszem. De írták, ha befizetem az összeget, akkor le is vesznek róla. Azóta már vásároltam 2012 Karácsonyán előfizetéssel telefont a saját nevemre a T-mobilnál és nem volt semmi gond. Mert ugye a feketelista az összes ilyen szolgáltatónak elérhető.

Tehát lehet, hogy már te is lekerültél róla, én mindenesetre igen és igen rövid időn belül.

2014. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
En T-Mobilnal vagyok/voltam de az az osszes nem lett mai napig kifizetve valami 20ezer forintrol van szo.szoval nemtudom, ha nemfizettem be csak nem kerultem le rola nem?
2014. szept. 13. 22:23
 18/19 A kérdező kommentje:
T-Homenal fizetem rendesen a szamlaim, 2010be lett a T-Mobilenal egy szamlam amit akkor nem fizettem ki es ott lettem fekete listara téve. T-Homenal akarom internet melle ezt a tabletet megvenni, csak kivancsi voltam/vagyok hogy most ha bemegyek mert ma beszeltem egy novel es mondta menjek be feldolgozasra sem kell varnom es oda adjak.
2014. szept. 13. 22:26
 19/19 A kérdező kommentje:
Mert te befizetted akkor a szamlad a Pannonal? nemhiszem hogy lekerultem volna rola, hogyha azt az osszeget nem fizettem be, akkor nincs ertelme ennek a fekete listanak
2014. szept. 13. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!