Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol tudom ellenőrizni hogy...

Papp. József kérdése:

Hol tudom ellenőrizni hogy bar listán vagyok? Hol tudom ellenőrizni hogy apeh feketelistán vagyok?

Figyelt kérdés

#BAR lista #apeh feketelista
2014. jún. 1. 07:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Bar (mai nevén KHR)lekérdezést bármelyik bankban kérhetsz egy évben egyszer díjmentesen, de komolyabb hiteltanácsadó irodák hiteltanácsadói is meg tudják nézetni.


Köztartozásról NAV ügyfélszolgálatokon érdeklődhetsz, illetve arra is van lehetőséged, hogy csináltatsz magadnak ügyfélkaput (Kormányablakokban, vagy Okmányirodákban megteheted díjmentesen) és utána már tudsz lekérdezéseket intézni a saját adószámod alapján bármikor.

2014. jún. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!