Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha t-mobilnal feketelistan...

Ha t-mobilnal feketelistan vagyok, t-homenal tudok venni net melle, torlesztesre Ipadet? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Szoval meg 1eve vagy 2eve nem fizettem be egy nagyobb osszegu szamlat a tmobilnal es tilto listara raktak nemtudok keszuleket toluk venni, ez mindegy. a lenyeg hogy van internet,tv,telefon, szolgaltatasom T-Home nal.. reszletre lehet venni internet melle Ipadet (TABLET) akkor ezt nem akadalyozza a T-Mobilos tiltasom?

2014. szept. 13. 21:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz tudni. Leellenőrzik minden hitelképességi vizsgálat során, hogy vagy-e feketelistás bárhol is. Te ráadásul kvázi cégen belül vagy az, úgyhogy ezt biztos, hogy kiszúrják.
2014. szept. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ez biztos? mert mondtak hogy fizessem be az ehavi szamlam amit majd csak kovetkezo honap elejen akarok, mert addig varnak. es menjek be befizetem, es egybol oda is adjak mert nem kell varni a feldolgozasra.tehat?
2014. szept. 13. 21:19
 3/19 A kérdező kommentje:
vagy miutan befizettem, mert azt mondtak csak utanna tudom "igenybe" venni ez az Ipadet, akkor utanna szolnak hogy hoppa..megsem lehet? mert a T-Homes szamlaim rendesen fizetem, es Platina kartyas vagyok
2014. szept. 13. 21:21
 4/19 anonim ***** válasza:
Amíg nem volt meg a hitelképességi vizsgálat, addig ők sem tudják megmondani, hogy lehet-e, vagy sem. Ezt egy rendszer végzi, nem emberek, tehát manuálisan nem tudják befolyásolni.
2014. szept. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Akkor ne is menjek be befizetni elore, es megprobalni? mert 50kmre van a legkozelebbi T-Home uzlet.
2014. szept. 13. 21:26
 6/19 anonim ***** válasza:
Engem is mindig érdekelt ez a vizsgálat mit jelent, akkor is csinálják, ha csak egy sim karit veszek, ott kell ücsörögni míg vissza nem szólnak a központból. Na olyankor mit néznek, szerintem van valami közös adatbázisuk, ezt csak egy bennfentes tudná megmondani.
2014. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát itt még valami szuper közös adatbázisra sincs szükség, mert a kettő mögött ugyanaz a cég van (T-Com).
2014. szept. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted ne is menjek be kifizetni, es megigenyelni? mert a T-Home szamlaim 3eve rendbe vannak szoval nemertem..
2014. szept. 13. 21:35
 9/19 anonim ***** válasza:

Én a piros mobilszolgáltatónál dolgozom. De mivel nem a hitelképességi részen, ezért még én sem tudhatom, hogy milyen technikával dolgoznak, annyit tudunk, hogy egy rendszer automatikusan végzi a vizsgálatokat, és szűri a feketelistásokat is, tehát evidens, hogy kell lennie egy adatbázisnak.


Egy próbát megér, de nem valószínű, hogy megkapod.

2014. szept. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
hat jo, de azert 20ezrem banja majd, meg 100km:D szovla azert nem mindegy, de nem ertem egy Tablet ami "Internet melle" lesz, ahoz miert kell T-Mobile mikor a T-Homes szamlak mindig be vannak fizetve es ahoz csatoljak hozza havonta a tablet reszletet.
2014. szept. 13. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!