Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi pénzből éltek egy...

Mennyi pénzből éltek egy hónapban? Hányan? Plusz mire mennyit költötök. Ruha kaja hitel rezsi stb.

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 14:27
1 2
 11/13 anonim válasza:
Senkit nem akarok megbántani, de azok,akik 200000 Forintnál írják a családit,hát szégyelljék el magukat.Másoknak a családi pótlékkal együtt van 50-70 forintjuk és igyekeznek megélni, sírna a szájuk de nem ezzel vannak elfoglalva hanem azzal,hogy megéljenek. Senkit nem tudok sajnálni aki aki több százezres fizetés mellé még kapja a családit.
2010. jan. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
17.02 vagyok mint írtam a férjem fűzetése+gyed+családi=218.000ft. Tisztelt utolsó hozászoló! Nem értem hogy miért szégyelljem magamat a családi végett.Mikor három gyermeket nevelek! Az meg hogy sokan mindenféle kölcsönt felvesznek (sokszor tök feleslegesen)az meg az ő bajuk.Ügyesen kell beosztani a pénzt.És nem a másét kell irigyelni!
2010. jan. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Hát ketten lakunk anyummal. Anya 110.000-et keres és mellé apu fizet 70.000 gyerektartást. Abból nem tudom mennyi a számla. Kb 50.000 mert nagy házban élünk és a fűtés meg minden... Hát kajára kb. nem akarok hülységet mondani de lehet hogy arra is kb. 50.000 meg háztartási cuccok. Pl. mosogatószer.. na az benne van az ötvenezerben. Ruhára.. Hááát.. Kb 10.000-et. Maradék 60.000-et meg mindig elköltjük valamire. Mert most nekem fölragasztják az alsó fogszabályzót is. Plusz a HPV védőoltás-sorozat meg minden
2010. ápr. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!