Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » E-mailen küldött önéletrajz...

E-mailen küldött önéletrajz mellé milyen szöveget írjak?

Figyelt kérdés
Úgy értem,amikor nincs meghirdetve állás, csak elküldöm mégis az önéletrajzom "hátha"...!! Ilyen esetben mit érdemes írni az e-mailbe?

2014. júl. 8. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy a küldés előtt mindenképp telefonálj, keress egy kontaktot, ne a nagy semmibe küldd el. Ugyanis ha nincs meghirdetve pozi, vagy megnézi egy hr-es vagy nem.

Tehát előtte telefon és kérd h nézzék meg, mert küldöd.


Így viszont értelemszerűen: "telefonbeszélgetésünkre hivatkozva...." a szöveg :)

2014. júl. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BarrierN7 válasza:
Ha mindenkepp szeretnel pluszt bele, akkor szerintem irj hozza egy rovid motivacios levelet, amiben benne van hogy szerinted miert lennel megfelelo az allasra, valamint, hogy miert szeretnel ezzel foglalkozni.
2014. júl. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!