Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postai csomagoló doboz tényleg...

Postai csomagoló doboz tényleg ilyen drága? Hogy jöhetnék ki a legolcsóbban?

Figyelt kérdés

Felszeretnék adni valamit, ami kg-ra nagyon könnyű viszont 20 cm magas és 45 cm átmérőjü (kör alakú)

Tényleg nekem azért 1 400 Ft-ot, vagy ha esetleg nem fér bele, akkor többet is kell fizetnem?

Hogy jöhetnék ki a legolcsóbban?



2014. jún. 17. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs otthon cipős dobozod? Ha semmilyen dobozod nincs, akkor bemész a helyi boltba és kérsz kidobásra szánt dobozt.
2014. jún. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, a postai doboz valóban drága, de nézz szét otthon- sokféle kartondoboz van, amit kidobunk: pl. cipősdoboz, tejes karton (ha nem az a lyukas tetejű verzió), pelenkás kartondoboz, ha már te rendeltél valahonnan valamit és csomagot kaptál, annak a doboza is újra felhasználható, háztartási kisgépek dobozai (pl. kávéfőző, bízforraló stb.)

Esetleg ha te vagy valamelyik családtagod irodai környezetben dolgozik, akkor az üres fénymásolópapíros dobozok, archiválós dobozok jók még, nálunk eleve kidobásra mennek, el szoktam kérni és a beszerzős kolleganőnek szólok, hogy tegye nekem félre.


Végső soron boltba is mehetsz kérni, de inkább kisebbe menj, a nagyok nem szívesen adnak már.

2014. jún. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ igyekszem keresni egyet!!:)
2014. jún. 18. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!