Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?...

Mit lehet ilyenkor tenni? (vatera)

Figyelt kérdés

A vaterán leütöttek egy termékemet 90.000 Ft-ért!

De az adásvétel nem jött létre és mivel nem tudtam leadni az értékelést, így kiszámlázták a termék jutalékát, hiába küldtem el a levelezéseket is!?


2014. jún. 13. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem jött létre? Ők is tudják ám, hogy nagyon sokan kamuznak.
2014. jún. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szabalyzat vilagosan fogalmaz, fizetned kell... Szerintem sem igazsagos, de ez senkit sem erdekel. Figyelj oda jobban legkozelebb...
2014. jún. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A terméket újrahirdetted?
2014. jún. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A vaterán vannak olyan szolgáltatások, amelyekért a termékeladás sikerességétől függetlenül fizetni kell, szerintem ezt számlázták ki most. Azt nehezen elképzelhetőnek tartom, hogy az adásvétel sikerességéről szóló értékelés hiányában kiszámlázzanak bármilyen jutalékot is. (Gondolom a másik fél sem jelezett vissza, hogy létrejött az adásvétel.)
2014. jún. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Azt nehezen elképzelhetőnek tartom, hogy az adásvétel sikerességéről szóló értékelés hiányában kiszámlázzanak bármilyen jutalékot is."


Igen, ez sokáig így volt, de megunták a sok csaló miatt, akik húzták az időt. Manapság ha jól tudom 3 után számláznak függetlenül attól, hogy készült-e feedback. Ez érthető lépés volt az ügyeskedőkkel teli világban.

2014. jún. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*3 hét után
2014. jún. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen sajnos 21 nap után jutalékot von a régi vatera, az új beta vatera viszont A LEÜTÉS PILLANATÁBAN! már levonja a jutalékot, úgyhogy erre kell készülni,ha megszűnik a régi vatera. Kutya világ jön ránk:D
2014. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!