Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki! -tolmács Németországban?!

Valaki! -tolmács Németországban?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Németország Oldenburg vagy környékén, keresek olyan megbizható magyart aki beszél németül és tudna tolmácsolni (részleteket nem irom ki). Ha van valaki, vagy esetleg van ötletetek hogyan találhatok németül tudó tolmácsot irjatok!!!

2014. jún. 13. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbálkozz a Caritas-nal, ugyanis nekik van olyan rendszerük, hogy anyanyelvi privát embereket tolmácsokként beszerveznek. Ez annyit jelent, hogy XY kimegy Magyarországról Németországba, ott beszáll ebbe a rendszerbe, és ha valaki magyarnak hivatalosabb problémája van valahol a német nyelvvel, akkor a Caritas felhívja az illetöt és ö segít az oda-vissza fordításban.

Ez rengeteg egyéb nyelvre is megvan nekik, és a lényege, hogy nem hivatalos munkaviszonyban állnak az illetök, hanem magánszemélyek, tehát nem jár nekik ezért fizetség.

2014. jún. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem! Ezt a Caritas hogy tudom elérni, felkeresni?
2014. jún. 14. 08:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez minden városban (söt igen sok faluban is) van, ingyenes ségélyszolgálat.

Nagy városokban a vasúti pályudvaron is van irodájuk, de minden templomban, közigazgatási központban (Gemeindehaus, Rathaus) tudnak felvilágosítást adni. A telefonkönyvekben is meg lehet találni öket.

2014. jún. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:


[link]

2014. jún. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utána nézek, köszönöm szépen, sokat segitettél!!!! :)
2014. jún. 14. 12:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Szivesen és minden jót!
2014. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!