Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek azt monjdák nem számít a pénz?

Figyelt kérdés

Pedig mindenki azt nézi!! Kinek mennyi van? Miért? Honnan? stb..

Nem biztos, hogy a pasimnak határozottan ki tudnám jelenteni, hogy nem élünk olyan jól. De, ha szeret így is elfogad ugye, csak vhogy részemről cikis lenne a helyzet...meg mégis kijönnek ezek a dolgok h anyagi különbségek...vagy h mondjam:S

Szal mégis csak számít...Anyagias világban élünk...


2007. okt. 17. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert hiába van pénzed, ha bármi más (fontos) dolog hiányzik, boldog csupán attól, hogy gazdag vagy, nem lehetsz. Pl. ha gazdag vagy, de nincs melletted olyan ember, akivel élvezhetnéd a vagyonod... egyedül az sem túl nagy boldogság, ha elmehetsz a Kanári-szigetekre nyaralni... minden attól a legszebb, hogy megoszthatod olyannal, aki fontos neked.

Vagy gazdag vagy, de gyógyíthatatlan beteg... mit érsz el vele??

Sztem ilyenek miatt mondják, hogy a pénz (önmagában) nem boldogít.

2007. okt. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
24%

Sztem a szerelemben nincs olyan hogy neked vagy neki több van..egyenlőek vagytok..ne érezd cikisnek mert egyáltalán nem az és neki sem az kéne hogy számítson hogy neked mennyid van, ha meg az számít akkor menjen és keressen egy kis sznob csajt..

Amugy az hogy a pénz nem boldogít egyáltalán nem igaz..Nagyon is boldogít, még ha egyedül is lennél, de miért is lennél egyedül?!szóval ez csak önbecsapás és ezzel nyugtatják magukat mások...én nagyon is ellenék!;)

2007. okt. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
mindig azok mondják ezt akiknek van mert nekik nem számit.A pasi meg azért mondja mert akar tőled valamit.
2007. nov. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!