Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki hogy tud pénzt gyűjteni?...

Ki hogy tud pénzt gyűjteni? Pl. nyaralásra, kocsira.

Figyelt kérdés
2014. jún. 5. 06:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy.Házam,kocsim van,nyaralni meg csak két napra szoktam menni,minden hétvégén máshová,itt országon belül.
2014. jún. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hó elején félretesszük mindig a fizum 40 %-át, az az ahónapi félretett pénzünk. Aztán abból költünk lagzikra, gyűjtünk a saját esküvőnkre stb...
2014. jún. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, nem keresek annyit, hogy abból még félre is lehessen tenni.
2014. jún. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én mindenen próbálok spórolni, automatikusan. Kaján, szórakozáson, stb, mindig szempont az ár, és próbálok okos döntéseket hozni, megfelelő középútat találni.

Így bőven marad a számlámon pénz nyaralásra (amit szintén okosan megtervezek, spórolósan), anélkül, hogy odafigyelnék rá.

2014. jún. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekunk is van házunk,meg kocsink.Nyaralni meg nem járunk.DE.Szeretném az automat lecserélni és a gyerekekkel is jo lenne valahova elmenni a nyáron.És szeretném a lakást és a kertet is rendbe tenni.Ja és szobabútort is szeretnék .Tudom minden nem megy egyszerre ...
2014. jún. 5. 16:49
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nyaralni meg nem járunk" "gyerekekkel is jÓ lenne valahova elmenni a nyáron."---most akkor melyik?


"És szeretném a lakást és a kertet is rendbe tenni."---festést saját kezűleg is lehet, ha vízalapú a jelenlegi festésetek mész + színező + ecset + SAJÁT MUNKA = 1/10-ed esetenként 1/20-ad költség!

Kertrendbetevéshez nem kell sok minden sarló, kapa, ásó, fejsze, gereblye + SAJÁT MUNKA! A kerti eszközök ára a hobbikertészeknek hála elszállt, nevetséges egy bóvli Tescos sz*** ásóért elkérnek 10 000-et is.

Legrosszabb esetben 50 000Ft és kész a kert, ráadásul ti sem a TV előtt tespedtek!

2014. jún. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A nyaralás:13éve vagyunk együtt,de nyaralni még nem voltunk.Gyerekek:3-an vannak,mégsem mondhatom nekik,hogy üljünk itthon egész nyáron.velük 1-1napos programot szeretnék,de nem minden nap.a kérdésem arra vonatkozott,hogy hogyan lehetne takarékoskodni!!!
2014. jún. 5. 20:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Szted nekem jobb? 18 éves vagyok oszt előbb leszek kint Erdélyben mint a Balatonon mert sose voltam nyaralni szülőkkel a 18 év alatt. Penészesek a szobák,alig tudunk begyújtani csak esténként 2 órácskára, bojlert kéne cserélni mert néha fűti a vizet néha nem, hűtő 20 éves orosz annyit eszik mint egy disznó és kérdem én mikor fogok menni nyaralni? nem is inkább hogy mikor tudok egy barátnőt idehozni?? köszöntem...18/f
2014. nov. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!