Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék pénzt gyűjteni?

Hogyan tudnék pénzt gyűjteni?

Figyelt kérdés
Zsebpénzt itthon nem kapok,rokonokhoz ritkán megyünk pedig tőlük kapnék...nyárig kéne összegyűjteni legalább 10.000 ft-ot. Tippek?

2014. febr. 9. 20:54
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi lemaradt 14L
2014. febr. 9. 20:55
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem használt de még értékesíthető cuccaidat megpróbálod eladni.
2014. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kérek még válaszokat lécci mert az első nem jót adott, mivel nincs olyan használatlan dolgom amit megvennének tőlem :/
2014. febr. 10. 16:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Diákmunka még eleve kiütve, mert 15 az alsó korhatár, de inkább 16 felett foglalkoztatnak a szövetkezetek. Kukázz! Gyűjts boros üvegeket meg színes fémet, abból nyárig simán össze jöhet. Tetszik vagy nem, ennél jobbat már tényleg nem tudok.
2014. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok csöves -.-
2014. febr. 11. 13:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, akkor nincs jobb ötletem. Én sem vagyok csöves, de egyszer egy haverom adott egy jó hátizsákra való üveget, mert nem volt pénzem velük menni bulizni. Vissza váltottam őket és kb 600Ft-om lett belőle.
2014. febr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

-Menj egyedül rokonokhoz.

-Ajánld fel a szüleidnek, hogy elvégzel némi extra házimunkát, ha adnak zsebpénzt.

-Ha van a közeledben használtpiac ("bohapiac"), érdemes oda kijárni, néha kincseket lehet találni fillérekért. Azt továbbértékesítheted reális áron.

-Online kereskedelmi felületeken is érdemes nézni az ajánlatokat, néha lehet találni áron alul dolgokat, amit aztán eladhatsz drágábban.

-Ha van egy jó (piacképes) ötleted, a blogolás sem rossz. Itt fontos, hogy olyan témáról szóljon, ami az embereket érdekli és kevés vagy nincs konkurencia. Ha nagy a látogatottságod, hirdetésekkel tudsz pénzt keresni. (google adsense)

-Neobux.com - különféle feladatokat kell elvégezni, pl. weboldalak, twitter accountok ellenőrzése, a jó angol tudás elengedhetetlen. 100-200Ft-os órabér kihozható vele, de nem mindig van munka. Paypal számla kell hozzá, tehát a szüleid segítségére szükséged lesz.

-Megatypers.com - captcha kódokat kell megfejteni. Napszaktól függően 80-200Ft-os órabér hozható ki vele, de szörnyen monoton munka. Angol tudás szükséges, bár nem kell olyan jó, mint a másikhoz. Paypal számla ehhez is kell.

2014. febr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!