Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bankszámla nyitás, hogyan?

Bankszámla nyitás, hogyan?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és a szüleimmel beszéltünk arról, hogy kapjak egy bankszámlát, amivel tudom intézni az "ügyeimet" (eBay, Amazon stb..)

Milyen bankszámlát érdemes nyitni ilyet feltételekkel? Minden tanácsot szívesen fogadok.

Dombor kártya kéne az internetes (PayPal, PayPass) fizetés miatt.


2014. máj. 29. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen idősen OTP junior volt. Egyrészt ingyenes a számlavezetés, egész jó kamatokat ad. Másrészt lehet hozzá kérni netes kártyát, aminek az a lényege, hogy ahhoz nem kapsz rendes kártyát, csak egy fiktív kártyszámot. A rendes számládról annyit rádobsz amennyiért épp vásárolni akarsz és akkor tudsz arról fizetni. Ez azért jó mert így véletlenül se tudja vmi csaló oldal lelopni a teljes számlaegyenleged
2014. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, a virtuális internetkártya elengedhetetlen, és ez a legjobb megoldás, nem kell dombornyomott fenntartásával szenvedni, mert a virtuális kártya a dombornyomottal egyenértékű az online fizetési felületeken. A kibocsájtója a Visa vagy a Mastercard
2014. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
CIB Cibezz számlacsomag.
2014. máj. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!! Nem is tudjátok mennyit segítettetek:)
2014. máj. 30. 17:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!