Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki mennyit költ havi szinten...

Ki mennyit költ havi szinten lottóra?

Figyelt kérdés

Sajnos én kicsit túlzásba estem... Havi szinten minimum 10e, de volt hogy 20-25e is elment rá (normál szelvényes lottó, SMS lottó, kaparós). Egyszerűen nem figyeltem rá, hogy mennyit költök és elszaladt velem a ló. Ráadásul kicsit paranoiás vagyok. Értem ezt arra, hogyha kitöltök egy mezőt, de elikszelem, akkor meghagyom és kitöltök egyet a jóval. Vagy pl., ha feladok egy szelvényt mindig beikszeltem a Jokert is, mert volt olyan, hogy nem kértem és 100e-et nyerem volna (az a gáz, ha nem kéred, akkor is rajta van a Joker szám szelvényen és látod, ha nyertél volna, szerencsére ez a netes illetve az SMS játéknál nincs így).


Szerencsére "gyógyulófélben" vagyok. Nyitottam a Szerencsejáték Zrt. oldalán egy számlát és odautalok 5 hetente 4500Ft-ot, amiből kijön (egy kicsi marad is) heti 1-1db 5-ös, 6-os, Skandi, és Joker játék, hogy megadjam magamnak az esélyt, de kordában tudjam tartani a játékszenvedélyt. Természetesen csak itt lottózok.


Jár, járt valaki hasonló cipőben, mint én?


Ha kérhetem a "lottó egy kamu", és társai hozzászólásokat mellőzzétek. Mindenki azt hisz vagy gondol amit akar, ez a topic nem arról szól. Köszönöm.



2014. máj. 3. 21:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

tegnap 22:41


És titok, hogy mit dolgozol, hogy havi 120-200e-et el tudj bszni ilyen sz@rokra? Mert gondolom mellette meg is kell élni, enni kell, lakbér van.

2014. máj. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Heti 350ft-ot luxora! És Március Óta luxorozom! 21F

Szóval Havi 1400ft :D Még pont belefér! :)

2014. máj. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ha ennyi pénzem lenne szerencsejátékra, a gyerekkórházak és hasonlók támogatása lenne a szenvedélyem.
2014. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Hát én nagyjából kéthavonta veszek egyetlen 5-ös lottószelvényt. Lehet, hogy sóher vagyok, de még azt a 225 forintot is soknak érzem


Bár én azt tapasztaltam, hogy vannak emberek, akik egyszerűen mindig nyernek az ilyen játékokban, és vannak, akik soha. Én az utóbbi kategória vagyok. :D

Elég bosszantó, ha egy ilyen „nyerős” ismerősünk mondjuk beküld egy kódot, amit én már hónapok óta küldözgetek, és azonnal visszahívják, hogy nyert... Tombolán mindig elviszi a főnyereményt, autóját nyerte, okostelefonját nyerte, utazásokat nyer mindig, és még sorolhatnám. DE másban szerencsétlen. Nekem vizsgákon van hihetetlenül nagy szerencsém, sorozatszerűen, egyszerűen elképesztő mákjaim vannak.


Furcsa ez az egész :) van aki itt szerencsés, van aki ott, van aki sehol. Olyan, mintha a szerencsésség is egy veleszületett tulajdonság lenne, de ez elvileg lehetetlen

2014. máj. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Heti 1 Skandináv 225Ft többet nem költenék lottóra
2014. jún. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!