Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki mennyit költ havi szinten...

Ki mennyit költ havi szinten lottóra?

Figyelt kérdés

Sajnos én kicsit túlzásba estem... Havi szinten minimum 10e, de volt hogy 20-25e is elment rá (normál szelvényes lottó, SMS lottó, kaparós). Egyszerűen nem figyeltem rá, hogy mennyit költök és elszaladt velem a ló. Ráadásul kicsit paranoiás vagyok. Értem ezt arra, hogyha kitöltök egy mezőt, de elikszelem, akkor meghagyom és kitöltök egyet a jóval. Vagy pl., ha feladok egy szelvényt mindig beikszeltem a Jokert is, mert volt olyan, hogy nem kértem és 100e-et nyerem volna (az a gáz, ha nem kéred, akkor is rajta van a Joker szám szelvényen és látod, ha nyertél volna, szerencsére ez a netes illetve az SMS játéknál nincs így).


Szerencsére "gyógyulófélben" vagyok. Nyitottam a Szerencsejáték Zrt. oldalán egy számlát és odautalok 5 hetente 4500Ft-ot, amiből kijön (egy kicsi marad is) heti 1-1db 5-ös, 6-os, Skandi, és Joker játék, hogy megadjam magamnak az esélyt, de kordában tudjam tartani a játékszenvedélyt. Természetesen csak itt lottózok.


Jár, járt valaki hasonló cipőben, mint én?


Ha kérhetem a "lottó egy kamu", és társai hozzászólásokat mellőzzétek. Mindenki azt hisz vagy gondol amit akar, ez a topic nem arról szól. Köszönöm.



2014. máj. 3. 21:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
60%
Heti egy. Szerdán egy skandináv lottó 225 Ft-ért. 2 éve. Nem érzem, hogy többet kéne vennem.
2014. máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
Éves szinten max 1-2 ezret.
2014. máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
83%

inkább tennéd félre a pénzt amit lottóra költenél mindig. hihetetlen összeg össze tudna jönni csak számolj utána. ez motiváljon!


én évi 2x 3x teszek annyira nem érdekel. azért is mert esélytelen. ha 100 lottót vennék hetente akkor is esélytelen az egész.

2014. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
3-as: Tudom, ezért szorítottam a nadrágszíjon. Bár a 4500Ft-okból is összejön egy év alatt 45e. De ez még belefér, más káros szenvedélyem nincs amire elmenne szerencsére...
2014. máj. 3. 21:28
 5/25 anonim ***** válasza:
65%
0 forintot
2014. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%
Heti 1 ötös és 1 hatos lottó, 4 éve.
2014. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

Néha egész hónapban nem veszek, aztán eszembe jut és ATM-ből vezsek 900 Ft-ért ötöslottót. Szóval havi szinten 0-1800 Ft között. Néha kettesem van.

Unokatesóm nyert egy szelvénnyel 1,5 milliót 10 éve.

2014. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%
Havi 3-4 ezret, de csak akkor ha többmilliárdos főnyeremény van. Egyébként csak néha-néha veszek.
2014. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nekem javarészt mindig volt 2-esem (vagy ennek megfelelő a többin), vagy ha nem volt találatom akkor később duplán volt 2 találatom. A legtöbb amit nyertem egy héten az kb 20e volt (egy ötös a skandin és egy 4-es a hatoson). A kaparóson is nyertem rendesen 4,5,10 ezreket. Szóval azért jött is vissza, nem csak ment :)
2014. máj. 3. 21:54
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem teszek különbséget a nyeremények között, mert épp úgy van forgatókönyvem a 15-30 milliós nyereményre, mint a 100 milliós vagy akár a milliárdosra.
2014. máj. 3. 21:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!