Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan juthatnék gyorsan egy...

Hogyan juthatnék gyorsan egy kis pénzhez? [lejjebb]

Figyelt kérdés
Sziasztok:) na szóval az a helyzet, hogy a testvérem kint dolgozik külföldön, Angliába és már nagyon rég nem tudtunk találkozni és ki szeretnék hozzá menni meglátogatni mert ő sajnos a munkája miatt nem tud haza jönni.. Kérek írjatok nekem NORMÁLIS ötleteket, hogy hogyan juthatnék, hogyan kereshetnék pénzt! Már van egy kis félre tett pénzem (15ezer) és ha betenném bankba akkor az mennyi idő alatt kamatozna.. Vagy mennyi idő után lenne belőle hasznom? Ja és 14 éves, lány vagyok:) és hogyha nem tudtok értelmeset írni akkor inkább ne is írjatok..:))

2014. ápr. 20. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
a bankos ötlet az hülyeség mert kamatozik egy hónapban 10 ft-t. Miért nem ő küld neked pénzt?
2014. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Anglia nem a világ vége (én is ott élek)

Ha van 15 ezer forintod, akkor minden nap nézd a repülőjegyek árát, és így ki tudsz fogni 15 ezerért akár retúr jegyet is. Még ha nyáron mész ki, akkor is elég az ingyenes kézipoggyász mert sok ruha sem kell. A reptéren a tesód már várhat rád, és ő csak elvisz ingyen az otthonában. Gondolom szállásért, kajáért nem kér pénzt a tesód. A gond inkább az, hogy a legtöbb repülőtársaságnál csak 16 éves kortól utazhatsz egyedül. 14 évesen vagy kérj kísérőt, vagy keres valakit aki ugyanakkor repül, ugyanazzal a járattal, és kísér téged.

2014. ápr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!