Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » MIT tegyek? Karácsony elött,...

MIT tegyek? Karácsony elött, sajnos nem a mi hibánkból pénz nélkül maradtunk.

Figyelt kérdés
A párom hiába dolgozott egész hónapba kint a fagyban hóban..nem kapta meg a fizetésést,amit vártunk,az én pénzem meg sajnos elment az albérletre,és most tényleg nem tudom mit tegyek.nemhogy karácsonyfára,de még ételre se telik.Teljesen kivagyok borulva...ilyen szörnyű évet!Katasztrófa...Van valakinek valami ötlete?Hova,kihez fordulhatok?Ki segít ilyen helyzetbe?É még kölcsönkérni se tudok senkitől..mert az egész családom ilyen helyzetben van,meg persze mikor nekem kellene segítség..akkor mindenki hátatfordít..
2009. dec. 21. 10:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8%
Amikor kimarad egy fizetés nehéz helyzetbe kerül a család,gondolom nincs gyerk mert csak magatokról írsz,így azért nem lesz olyan siralmas szerintem...mi évek óta nem veszünk ajándékot egymásnak a párommal, a gyerekekre költjük.Egy fizetésből élünk 3gyerekkel,le lehet mondani atelefonról,internetről,ha ez ilyen nagy probléma.Mi szép lassan mindent lemondtunk hogy kihúzzuk minden hónap végét,a net azért van MÉG meg mert 18éves lányomnak iskolához szüksége van rá.De...ha nem megy ezt is lemondom...van egy régi mondás és nagyon igaz!" Aki sír attól el kell venni,aki hallgat annak kell adni" lehet lepontozni...de nem szeretem ha siránkozik valaki internet mellett hogy nincs mit enni.Karácsonykor szeretni kell,békességben nyugalomban lenni,majd bepótoljátok ha meglesz a fizu.
2009. dec. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%
Végre visszatértek a karácsony igazi értelméhez, ami a szeretet. Hidd el, lehet közelebb fog titeket hozni egymáshoz ez a helyzet. A karácsony a szeretetről és nem az ajándékokról vagy a karácsonyi vacsorákról szól.
2009. dec. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok!Köszönöm a válaszokat mindenkinek..Tudom nagyon sokan vannak hasonló helyzetben,één nem sajnáltatni akarom magam..de jól estek az ötletek,hogy mégis hogyan tegyem elviselhetőbbé ezt a két hetet valahogy.Templomba mindenképp elfogok menni,igy talán költözik egy kis béke a lelkembe..mert most nagyon háborog még..de majd csak túlleszünk ezen is valahogy..Tudjátok!Ami nem öl meg az csak erősebbé tesz!

Mindenkinek Nagyon boldog karácsonyt kívánunk!!!

Jah..és nekem mincs gyermekem,a párom elöző kapcsolatából van egy 5 éves kislány..hát nem tudom hogy fog neki esni,hogy itt náunk se fa...se ajándék...fáj erre gondolni,de talán az apukája megmagyarázza neki valahogy.

És a barátnőméktől internetezek..még 2 napig,aztán sajnos elutaznak:(

2009. dec. 21. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!