Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha telitalálatot érnétek el...

Ha telitalálatot érnétek el az ötös lottón akkor kinek mondanátok el és kinek nem?

Figyelt kérdés
Szűk család, barátok, esetleg nem is titkolnátok egyáltalán?
2014. márc. 12. 11:56
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
57%

6. válaszoló egy agyonsérelmezett cigánygyerek.

Nektek milyen szüleitek vannak, hogy a saját anyátoknak nem mondanátok el?

Családomnak, barátaimnak. Olyan emberekkel barátkozom akiknek ezt nyugodtan elmondhatom.

2014. márc. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
34%
11 az agymosott itt egyedül te vagy, akit már szarrá butított a való világ meg a média
2014. márc. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
69%
egy másik 64%-os voltam
2014. márc. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Üveges válasza:
61%
Én mindenkinek elmondanám. Főleg azoknak akiket utálok.
2014. márc. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

ne nyerje meg senki az ötöslottót... :D egy pár évig jó lesz minden kiéli magát az ember, de ha nem bánik ésszel a pénzzel hamar el lehet verni.


én betenném egy külföldi bankszámlára mindent, és élnék a kamatjából, ami 200-500ezer forint között van, ezzel már 3x olyan jobb életem lenne mint most :)

2014. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
24%
Rasszizmus az agymosottság! El kell fogadni minden kulturát, népcsoportot, senkit nem lehet megölni csak azért mert sőtétbörü, más vallású, vagy más nemi életet él! Senki nem tehet arról, hogy roma, néger, ázsiai, fehér stb... Én ezt így gondolom, nem mi döntjük el, hogy hova születünk! De ebbe ne menjünk bele szerintem! Én igenis létre hoznék antifa/antirassz hálózatot! Miért ne lehetne népi hagyományőrző fesztivál pl együtt a romák és magyarok? 2 nép hozná a konyháját, persze ÁNTSZ meg mindenféle ellenőrzés meg volna, tehát lennének ilyen standok ahol lehetne enni... meg koncert volna... magyar néptánc, zenészek meg roma is! Nyilván egy ilyen rendezvényen lenne biztonsági szolgálat plusz rendőrség!
2014. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Mivel fesztiválról van szó, nyilván a belépő pénzbe kerülne. Olyan volna mint pl a rockmaraton, esetleg annyi, hogy nem 1 hetes volna, hanem 3-4 napos! Mindenféle ember úgysem jelenne meg ott! Aki meg nem tudna viselkedni azokat az embereket meg kitennék a szervezők! Nyilván a fesztivál mindenképpen olyan nevet kapna ami érthetően a rasszizmus ellen szólna és fel volna hívva a figyelem, hogy csak olyanok látogassák meg a rendezvényt akikben nincs egy csepp utálat! Ez érvényes a romákra is, mert az is épp olyan rasszizmus, ha egy cigány a magyarokra rasszista megjegyzést tesz!
2014. márc. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
24%
Nyugodtan lepontozhattok, cigányozhattok, zsidózhattok engem, nem hat meg!
2014. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
61%
Tipikus bal oldali liberális duma, ha valaki arról beszél, hogy van cigánybűnözés meg hogy fel kéne számolni, akkor rasszista meg meg akarja ölni őket, ezt nem mondta senki se ezt már csak te magyaráztad bele, hol láttál te olyat, hogy arra költené a lottóötöst, hogy tankokat vesz amivel hentelné a romákat? Senki se tehet arról, hogy roma, de akkor most széttárt karokkal nézzük azt, hogy lassan 8 után nem lehet kimenni az utcákra már a jobb kerületekben se, mert lekéselnek a telefonodért, azt mondogatva, hogy de hát ő nem tehet róla, hogy romának született?
2014. márc. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
36%
Ez is egy általánosítás a részedről, hogy a romák miatt nem lehet kimenni az utcára, mert lekéselnek! Agymosott vagy! Érdekes engem miért egy magyar késelt meg? Ja az más nem? Akkor most én is utáljam a magyarokat és ne merjek kilépni az utcára este 8 után? :D Mindegy én erre költenék sok pénzt, hogy a rasszizmust eltapossuk! Példát kéne statuálni a mai Német népről! Ezek a fesztiválok amiket írtam ez arra volna jó, hogy a 2 nép közelebb kerüljön egymáshoz és megismerjék egymást és békében éljenek! Amúgy nem volna kötelező elmenni! De hülyeség erről beszélni, mert nem nyertem! Csak válaszoltam a kérdésre és kiegészítettem, hogy mire költenék első sorba!
2014. márc. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!