Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha telitalálatot érnétek el...

Ha telitalálatot érnétek el az ötös lottón akkor kinek mondanátok el és kinek nem?

Figyelt kérdés
Szűk család, barátok, esetleg nem is titkolnátok egyáltalán?
2014. márc. 12. 11:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
57%

Férjemen kívül senkinek.

Még a saját anyámnak sem.

Várnék pár hetet,és egy kisebb összeget elmondanék,de nem is lottóval,hanem más játékkal,hogy fel se merüljön a gyanú.

Így adnék a családnak pénzt,de mégsem tudnak konkrétumot.

Aztán alapitanék egy céget,ami ha nyereséges,akkor jó,ha nem,akkor fedősztorinak tökéletes (persze nem a teljes összegre,hanem a kamatokra pl)

2014. márc. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
8%

Én:


[link]

2014. márc. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%
Majd ha ott tartok elkezdek rajta aggódni.
2014. márc. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
62%
A volt barátnőmnek és a szüleimnek szerintem megmondanám.
2014. márc. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
37%

Én 1996 nyarán akkor 16 éves voltam. A barátommal közösen vettünk egy 5 -ös lottót

Én akkor azt mondtam neki,ha most nem nyerünk semmit,akkor többet soha nem veszek.És persze nem nyertünk.A szavamat álva soha nem vettem semmilyen szerencsejátékos vackot.Akkor vettem elősször,és utoljára.Jah és azt is felesben :)

2014. márc. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
45%
Nem mondanám el senkinek se! Eltűnnék messze és kezdenék új életet és onnan messziről adnék pénzt a családnak! Alapítanék egy Antifasiszta hálózatot Magyarországon, szórólapok, demonstráció, kitűzők, pólók stb. Fesztiválokat rendeznék "Zene a rasszizmus ellen" Külföldi és Magyar előadókkal/zenekarokkal! Magyar és Cigány népi hagyományokat szerveznék....közös fűzés, koncertek. Támogatnám a volt iskoláimat pl. korszerű sz.gépek, labda, sport, stb! Kórházak, állat menhelyek, szegény falvak, családokat segítenék! Hajléktalanokért és a melegekért alapítványt is létrehoznék! Rengeteget joténykodnék hazánkban, de külföldön is pl Afrika különböző pontjain, persze bíznék abban, hogy minnél többen támogatnának engem, gazdagok, hatalmas cégek pl!
2014. márc. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
73%
ezért sokan lepontoznak téged utolsó :)
2014. márc. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
85%
Senkinek!
2014. márc. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
67%
Eleinte senkinek se csak amikor már lerendeztem meg elterveztem mindent... ja és pénzelnék olyan szervezeteket akik a cigánybűnözést felszámolását meg a közbiztonságot megteremtenék, mert a fesztiváloktól még ugyan úgy bűnözők maradnak az emberek. :D
2014. márc. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
21%
Tudtam, hogy egy agymosott barom nem bírja ki, hogy ne a hülyeséget írja le! Na mindegy ennél többet nem is vártam!
2014. márc. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!