Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék pénzt keresni ha...

Hogy tudnék pénzt keresni ha még nem mehetek még diák munkára?

Figyelt kérdés

15/l vagyok és szeretnék már dolgozni de nem tudok és itthon is be szeretnék segíteni annak gondok miatt...

Kérlek segítsetek!



2014. márc. 1. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos,mikor ennyi idős voltam, nekem is voltak ilyen gondjaim. Igazából többféle lehetőség van, rajtad áll, mi az ami neked legjobban megfelel.


- Barátod/barátnőd megkéred, hogy érdeklődjön körbe, nincs-e valami barátjának, ismerősének szükséges valami segítségre. Olyasmi dologban, amihez értesz.

- Az interneten hirdetéseket böngészel, és ha van fölös cuccod/cuccaitok, akkor eladod őket.

- Lopsz

- Gyerekvigyázást vállalsz, vagy valami hasonlót, ehhez nemkell MelóDiák, elég ha hirdetéseket olvasol

- Limonádét vagy egyéb házi frissítőket készítesz és árulsz, nyáron ez kimondottan hasznos, főleg ha van vagy 40 fok

- Kiállsz a sarokra

2014. márc. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15 évesen szülői engedéllyel már mehetsz hivatalosan is diákszövetkezethez is...
2014. márc. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen előző, ez így van, csak én még nem láttam olyan diákszövetkezetet ahol nem írnák ki hogy a regisztrációhoz 16. életév betöltése szükséges.
2014. márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az első válaszoló gyerekvigyázós ötlete kifejezetten tetszik, ellentétben a lopóssal.
2014. márc. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!