Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pókerból tényleg meg lehet élni?

Pókerból tényleg meg lehet élni?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy régi ismerősömmel, akit nem láttam 2 éve. Teljesen megváltozott pénzügyileg. Drága ruhákban, luxus autóval jár. Azt állítja nem dolgozik semmit, csak pókerezik. 2 év alatt tényleg így meg lehet változtatni az életed? Van itt olyan ember aki ebből él?

2014. febr. 28. 12:55
1 2
 11/11 anonim válasza:
Meglehet élni belőle! Én mellette dolgozok is heti 5 napban,csak élő játékon veszek részt,mivel törvényileg a legális termekben megszerzett nyeremény után már nem kell adóznod (igaz ez engem a munkahely miatt nem érint igazán) Amit fentebb említettek azt igen is érdemes betartani vagy is nem szabad mindent azonnal,türelemmel és józan ésszel kell játszania az embernek hogy el is érhessen valamit. Sok ilyen embert szedtem már le. Igaz ahhoz hogy nyerjél valakinek veszítenie is kell. De ez az élet más területére is igaz lehet. Én személy szerint azt tudom mondani hogy a józan ész és türelem mellett ki kell hogy zárjad az érzelmeket is. Valahol ez is egy munka... :)
2015. dec. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!