Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Virágkötésből meg lehet élni?

Virágkötésből meg lehet élni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 28. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Mint alkalmazott? Meg élni meg lehet, de nagyon szűkösen, mert tipikusan az a szakma, ahol nagyon rosszul fizetnek. Plusz a bejelentéssel is sumákolnak.
2014. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és mint vállalkozó?
2014. jan. 28. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ők is arra panaszkodnak hogy nem megy a szekér. Fene tudja. Szerintem temetők melletti boltok jól keresnek.
2014. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen.
2014. jan. 28. 23:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg, ha jól csinálod.

Az alapdolog, hogy nagyon klasszul csináld, mert enélkül ugye eleve nem megy.

És ehhez kell, hogy rendezvényszervezőkkel, esküvőszervezőkkel, sőt még temetői szervezőkkel jó kapcsolatod legyen.

De az igazi lényeg a szép csokor!

2014. jan. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem. Kivéve, ha minden héten van 5-15db koszorúd! Hiába szép a munkád virágot alig vásárolnak.

Én is csinálom, de már kizárólag megrendelésre! Így nem dobok ki heti szinten több tízezer forintnyi hervadt virágot.

2014. jan. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!