Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok, hol keressek?

Tanácstalan vagyok, hol keressek?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni.

15 éves vagyok, 9. osztályos.

Ugyebár, bevezették, hogy ingyen 50 órát le kell tenni az érettségihez, ezen minél hamarabb túl szeretnék esni.

Amiben jó vagyok, az az informatika, weblapokat írok, több nyelvet is tanultam már. Fizikai állapotomat tekintve, nem vagyok gyenge koromhoz képest, mivel kollégista vagyok, elég jó kondit szerez az 50kg+-os táska cipelése, + a mindennapos edzés. :)

Tehát, nem tudom, milyen közösségi munkát tudok keresni, s hol. Ha ismertek jó helyet, kérlek segítsetek! Köszönöm.


2014. febr. 14. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress meg valamilyen alapitvanyt, segelyszervezetet.
2014. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, BP-n vagyok koleszos.
2014. febr. 14. 22:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen közösségi munkát fogadnak el? Internetes közösség lehet?
2014. febr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mint mondtam, tanácstalan vagyok.

Mindenképp szeretnék egy olyan helyre menni, ahol nem csak annyi a funkcióm, hogy elherdálom az időt, s az egyre kevesebb, hanem szeretek is ott lenni, ez lehet bármi is. Pl. amit kevésbé szeretek, az az ételosztás, sajnos vannak tapasztalataim, mivel a kolesszel kb. 5-10x már voltam.. mit ne mondjak. Inkább másra hagyom.

2014. febr. 14. 22:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem a hajléktalanokkal van a gondom, hanem némelyik szemtelen hajléktalannal. (PL. Dobálták a tőlünk kapott süteménnyel a fotósokat, meg a levesesedénybe célozgattak..)
2014. febr. 14. 22:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk lenne kis hasznos munka, de sajnos messze vagy. (100 km)

Körbe telefonálhatnád a környező intézményeket. Amelyiknek van esze, ki fog találni valami feladatot, amivel ők is jól járnak, és talán te is tanulsz belőle valamit.

2014. febr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!