Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan keressek pénzt? A...

Hogyan keressek pénzt? A züleim nem adnak zsebpénzt

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és miskolcon lakok(lány) egy faluban.hogy keressek pénzt?
2013. júl. 1. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Miskolc egy város. Nem falu. Illik ezt tudni, mert ha még ez sem megy, akkor munkát sem fogsz találni. Mondjuk így sem, mert 13 évesen nem dolgozhatsz.

Ha valamelyik faluban laksz Miskolc mellett, akkor sem jobb a helyzet. Mondtam volna, ha a városban laksz, hogy kutyasétáltatás, vagy bevásárlás időseknek, de falun ezek sincsenek. Nagyszülőktől sem tudsz egy kis pénzt kérni?

2013. júl. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Segíts a házimunkában és írjatok egy listát a munkákról,amiért kapsz egy kis pénzt.


Pl.porszívózás 300 Ft

mosogatás 500 Ft

2013. júl. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én az anyámnak/apámnak szoktam besegíteni, pl. kitakarítom a kocsit kívülről-belülről, és akkor ugyanannyit adnak nekem mint amennyibe ez másnál is kerülne (3000 Ft). Vagy kerti munkát csinálok.
2013. júl. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!