Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van lehetőségem kimenni...

Van lehetőségem kimenni németországba dolgozni a cégemtöl csak félek hogy mi lessz kinet meg hogy lessz?

Figyelt kérdés
Amagyorországi cég anya szék helye némtországban van és sok ismerősöm dolgozik kint,a cég fizetné a kaját szálást és napi 10 órát kell dolgozni fém megmunkálóba oda vissza utat is fizeti?Fizetni is elég jol fizetnek mert akiket ismerek haza se jötek már 1 éve kint vannak. Nekem ez 1 hónapos munka lenne megérné e kimenni?félek a kintléttöl?
2014. jan. 31. 06:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát remélhetőleg németül jobban tudsz, mint magyarul...
2014. jan. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet, hogy azert nem jonnek haza, mert nem tudnak...? Napi 10 ora melo Nemetorszagban nem tunik tul legalisnak.
2014. jan. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

:D 10 óra is legális.. van aki fix 8 órát dolgozik van aki órabérbe.

a kérdésre : egy hónapra ?:) Az semmi. próbáld meg.Semmit sem vesztesz. Én kint élek. :)

Ha jól fizetnek akkor meg pláne.. főleg úgy,hogy a jelenlegi határozatlanságod alapján biztosan visszamész Magyarba ami pedig azt vonzza maga után hogy a megkeresett pénzed forintban számolandó lesz. :)

A német fontos :)vagy legalább angol..

Nem is értem mitől félsz. Fix munkád van,szállással és kajával.

Ha a szállás nem is leányálom szerintem egy hónapot kibírsz :)

Hajrá :)

2014. jan. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy hónapra simán mennék, megtapasztalnám a dolgokat és ha bejött, később mennék több időre is.
2014. jan. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!