Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy sima nem ajánlott feladáss...

Egy sima nem ajánlott feladással a csomag, hova a fenébe keveredik a postán?

Figyelt kérdés

Szóval Teszveszen rendeltem egy terméket,és sima feladással kértem,át is utaltam a pénzt,és állitólag múlt hét pénteken már feladták és még nem ért ide a csomag..:@

Ez a szájbab@szott posta,hova a büdös francba tudja elkeverni a csomagot,vagy lenyúlják??Hogy lehet utánajárni?Mert nagyon dühösit!!!!


2009. dec. 3. 12:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Figyelj, ott ahol én dolgozom, nincs ilyen átvilágítósdi hókamóka. Amúgy is senkinek semmi köze hozzá, mi van benne, meg, amúgy is rászokták írni a dobozra hogy mi van benne. De egy két csomagra csak rá kell nézni és lehet látni mi van benne. :) (porszívó, bicikli, lökhárító stb.) Az meg egy másik dolog, hogy milyen lelkiismerete van az ott dolgozóknak, hogy kiveszi-e a levélből vagy bármiből a dolgokat. Találkoztam én is olyan levéllel amibe csörgött a pénz, de butaság így feladni, mert az ördög nem alszik.
2009. dec. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"hogy átvilágítanak mindent."


-Igen valszeg csak erre van idejük ugye? mondjuk CSAK az 1000 levélnél 10mp-el számolva az közel 3óra +munka...amúgy mivel zseblámpával? röntgennel? :-D

2009. dec. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"Ha nem akkor megy a minusz..."


-Sztem meg ne menjen,itt abszolút nem az eladó hibázott,ajánlottan kellett volna kérned.Ilyen esetben

pro és kontra már semmi nem bizonyítható...

(egy "öreg" Teszveszes)

2009. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

21:46 és azt honnan tudjam,hogy az eladó valóban feladta-e,ha semmi vény v. blokkal nem tudja bizonyitani,hogy elküldte? Lehet a pénzt zsebre rakta ozt csókolom...

azt hozzá fúzte,hogy csak akkor küldi sima feladással ha vállalom a felelősséget,egyszóval átháritja rám és mossa kezeit!Amúgy meg mint irtam rá 2 nappal rendeltünk megint a teszveszen sima feladással küldték és az már megérkezett!!Akkor ez miért nem?

2009. dec. 4. 11:41
 25/25 anonim válasza:

Szia!

Nekem is volt már olyan, hogy feladtam valamit elsőbbségivel, vagy simán és nem érkezett meg. A kedves vevők persze rá egy hónapra tudnak szólni, amikor más esélytelen, hogy utána lehessen járni. Szerintem kérdezz rá az eladónál.

2010. szept. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!