Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy sima nem ajánlott feladáss...

Egy sima nem ajánlott feladással a csomag, hova a fenébe keveredik a postán?

Figyelt kérdés

Szóval Teszveszen rendeltem egy terméket,és sima feladással kértem,át is utaltam a pénzt,és állitólag múlt hét pénteken már feladták és még nem ért ide a csomag..:@

Ez a szájbab@szott posta,hova a büdös francba tudja elkeverni a csomagot,vagy lenyúlják??Hogy lehet utánajárni?Mert nagyon dühösit!!!!


2009. dec. 3. 12:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%
Szólj az eladónak, hogy szkennelje be és küldje át a feladóvevényt. Azon lesz egy azonosító szám, ami alapján utána tud nézni a posta.
2009. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%

Ezért kell ajánlva feladni. Amúgy az nem lehet, hogy az eladó vágott át hm?

A csomagokat nem nyúlják le, ha múlthét pénteket adta fel "elvileg" akkor annak már nálad kellene csücsülni. Kérdezz rá nálatok a postán, hogy nem-e érkezett meg. Vagy kérdezd meg az eladót, hogy hol adta fel ő és érdeklődjön ő is utána a helyi postán. Valahol meg van az a csomag.

2009. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
46%
Nem nem. Sima postázáskor nincs semmilyen feladószelvény és szám ami után tudnak kerestetni. Éppen ezért kell ajánlva kérni, mert az követhető és ha elkallódik akkor lehet kerestetni. Ha pedig nincs meg akkor a feladási díj 15-szeresét fizetik ki annak aki feladta. Te voltál a hibás, hogy simán kérted/ engedted hogy küldje. Jó tanulópénz volt, remélem nem nagy értékű termékről van szó. Mellesleg a postások mindent -mondom MINDENT- átvilágítanak.... innentől meg már nincs miről beszélnünk... sajnos ilyen a Magyar Posta.
2009. dec. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
65%
Ha nagy csomag volt és nem fér bele a postaládádba, akkor pedig menj be a postára mert ott fogják odaadni. (előző voltam)
2009. dec. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 1100 ft bánná..,de az a fura,hogy tegnap megkaptam egy másik csomagot amit szintén a teszveszről rendeltem,bár késöbb mint a most szóban forgót..,és azt is sima feladással kértem,tegnap már át is tudtam venni a postán!!Ez akkor most hogy van?Erröl nem is hallottam,hogy átvilágitják..,azért ez valahol piszokság,hogy ennyire lehet megbizni a postában!:( Sima feladásnál nincs semmilyen fecni amivel igazolni tudja az eladó,hogy Ő feladta?
2009. dec. 3. 13:38
 6/25 anonim ***** válasza:
Azért még ne ess teljesen kétségbe. Nekem már 2 csomagom is 8 nap alatt jött meg mostanában. Ugyancsak Magyar Posta és nem futár :-((
2009. dec. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
59%

Szerintem megéri a többlet költséget, hogy ajánlott küldeményként adják postára. Ha az eladónak van egy kis esze akkor nem ad fel semmit sima postai küldeményként.

Nekem volt már a postával elég bajom, hogy megtanuljam, hogy csakis könyvelt küldeményt szabad feladni, ha fontos/hivatalos dologról van szó, mert csak annak van nyoma.

2009. dec. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Csomagként vagy levélként lett föladva?
2009. dec. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ok,akkor megpróbálok még nyugodt maradni,hátha megérkezik..,egyébként sima levélként adták fel,nem csomagként..!
2009. dec. 3. 16:05
 10/25 A kérdező kommentje:
14:34 igazad van,csak eddig még nem fordult elő ilyen velem,hogy ne kaptam volna meg egy csomagot,akár sima,akár ajánlott..!Már pár éve fennt vagyok a teszveszen és eddig simán ment minden üzletem!
2009. dec. 3. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!