Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy sima nem ajánlott feladáss...

Egy sima nem ajánlott feladással a csomag, hova a fenébe keveredik a postán?

Figyelt kérdés

Szóval Teszveszen rendeltem egy terméket,és sima feladással kértem,át is utaltam a pénzt,és állitólag múlt hét pénteken már feladták és még nem ért ide a csomag..:@

Ez a szájbab@szott posta,hova a büdös francba tudja elkeverni a csomagot,vagy lenyúlják??Hogy lehet utánajárni?Mert nagyon dühösit!!!!


2009. dec. 3. 12:58
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Megkérdeztem egyébként és a postának 5 napja van arra hogy kézbesítve legyen. És nem kap semmit a postán hogy fel lett adva, max csak egy blokkot.
2009. dec. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)Igy még az eladót is nehéz lesz kérdőre vonnom,hogy tényleg feladta-e a csomagot,és egyáltalán kapott e olyan blokkot amit irsz..!Ha 5 nap akkor még talán holnap ideérhet,azt még megvárom!Ha nem akkor megy a minusz...
2009. dec. 3. 16:21
 13/25 anonim válasza:
Várd meg a két hetet, és minusz előtt írj egy levelet neki! Így megúszhatod a bosszút! gyokakorlott teszes vagyok én is! :)
2009. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
57%
Egy válaszoló írta, hogy mindent átvilágítanak. Mit világítanak át a postán a postások? Erre nagyon kíváncsi vagyok, hogy hol van ez a módszer, mert én ott dolgozom, de ilyet egyszer sem láttam hallottam.. Szóval valaki világosítson fel ez ügyben. Köszönöm.
2009. dec. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

"Mit világítanak át a postán a postások"


-Semmit.Nem reptér ez. :-)

2009. dec. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is, ezért kérdeztem én rá, mert ez kapitális butaság. Senkit sem érdekel, hogy mi van abba a csomagba, van jobb dolguk is a postán dolgozóknak, hogy még vizsgálgassák a csomagokat:)
2009. dec. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Ááá,egy postás..:)Esetleg valami okosságot tudnál válaszolni,hogy hova tünt a csomagom amit rendeltem,lenyúlta a postás?:D De az is már megfordult a fejemben,hogy lehet az eladó fel se adta,csak azt állitja..,mert ugye sima feladásnál nincs bizonylat igy el is kallódhatott(mondhatja ezt is..)
2009. dec. 3. 19:41
 18/25 anonim válasza:

Hmmm.... érdekes. Postán dolgozótól tudom, hogy átvilágítanak mindent. vagy ő hazudik, vagy ti nem találkoztatok még ilyennel! (bár az első lenne igaz) De ezzel nem azt mondtam hogy minden postán és minden postás. Rengetegszer volt már olyan hogy nyereményjátékokon (saját bőrömön tapasztaltam) azért nem tudtunk részt venni, mert a kedves postások kivették a rama vonalkódokat. (látták hogy rá van írva a borítékra a szlogen) rejtvények megoldásával ugyanígy.

El is küldték ebben a vicces játékban résztvevő postásokat. Mellesleg akinek nem inge, ne vegye magára.

Nektek legyen igazatok! de tényleg! minden rosszindulat nélkül mondom.

2009. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
A postás nem nyúlt le semmit. Ezt ki is zárhatod. Ha feladta a postán, akkor annak meg kellett volna érkeznie. Egy csomag egy postás nem sokat ül, hanem megy tovább, délután feladod, este már megy. Mondjuk ez a postáknak a nagyságától is függ, tehát falusi vagy városi. Aztán valamikor megérkezik az adott helyre, aztán a kézbesítő kiviszi. Az lehet, hogy az eladó fel sem adta, vagy tényleg valami kavarodás volt, de én nem hiszem ezt. Ahol feladta az eladó a csomagot, ott kellene érdeklődni.
2009. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
19:51 Ok köszi szépen,akkor az eladót majd megkérem,hogy legyenszives már utána érdeklődni..
2009. dec. 3. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!