Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az mennyire számít jónak, ha...

Az mennyire számít jónak, ha egy 19 éves srácnak 700 ezer forintja van készpénzben?

Figyelt kérdés

és nem dolgozott még semmit sem cégeknél.

akkor tényleg gazdag lesz valaki később ha már munka nélkül ennyi pénzt csinált?


2013. dec. 29. 12:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Úr Isten, miért vagyunk tele mostanában ennyi bunkóval??
2013. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ez csak egy szimpla fórumtroll. Iskolaszünet van, barátai nincsenek, unatkozik.


Majd csütörtökön mennek szépen vissza a gimibe és akkor eltűnnek.

2013. dec. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Tehát a világ egyetlen állása sem megfelelő neked, mert nem jó a monotónia tűrő képességed (tehát én, aki EUs szervezetek stratégiáját alakítom, biztos rohadt monoton módon élem a mindennapjaimat), tehát elmész grafikonokat bámulni ahogy fel-le ugrál az árfolyam percről percre. Roppant izgalmasnak tűnik. Másrészt, mint mondtam, zero sum game, ráadásul nagy pénzesek által keltett hullámokon lovagolsz, puszta szerencse az egész. Nézd meg mi történ ta nagy bitcoin milliomosokkal. Mindegy igazából, engem nem érdekel mit csinálsz, de ha havi minusz 200ezer alatt vagy, akkor gondolj oda egy "én megmondtam"-ot az itt kommentelőktől.
2013. dec. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
nem megyek gimibe mert már abbahagytam az iskolát bizniszelek szerbekkel meg románokkal
2013. dec. 29. 13:56
 15/17 anonim ***** válasza:

"tőzsdére viszem és milliomos leszek belőle"

:DDDD ezen jót röhögtem.

Nem vagy te 19, de még 15 éves se. De komolyan, ennél egy óvodás is érettebben, reálisabban tud gondolkodni.

2013. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szóval melyik aluljáróban könyörögsz kenyérért azóta?
2015. febr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Elmebeteg szerencsétlen kis senki. :D
2015. febr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!