Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az mennyire számít jónak, ha...

Az mennyire számít jónak, ha egy 19 éves srácnak 700 ezer forintja van készpénzben?

Figyelt kérdés

és nem dolgozott még semmit sem cégeknél.

akkor tényleg gazdag lesz valaki később ha már munka nélkül ennyi pénzt csinált?


2013. dec. 29. 12:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Attól függ hogyan szerzett "munka nélkül" pénzt.
2013. dec. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
és mégis hogy 'csinálta'? Nyilván ha az a tevékenység legális és felskálázható, akkor igen jó. Bár hirtelen nem tudom mi lehet ez. Ami elsőre eszembe jutott, hogy kapta anyucitól, vagy kapta a bácsitól aki kedveli a fiatal srácokat.
2013. dec. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

rólam van szó, amúgy arra gondoltam, hogy tőzsdére viszem ezt a pénzt és milliomos leszek belőle.

Nyitottam plus500-on demó számlát 1 nap alatt 600 ezerből 120 ezres nyereséget csináltam...

aranyba fektettem be.

2013. dec. 29. 12:42
 4/17 anonim ***** válasza:

A 700.000,- Ft az nyilván jó, főleg, ha nem is dolgoztál érte.

De azt gondolni, hogy tőzsdén ebből milliomos leszel... :) 11-12 évesek szoktak még ilyen kis naivak lenni, azért egy 19 évestől több eszet várna az ember...


Na, mindegy, tedd, amit jónak látsz.

2013. dec. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Remélem nem gondolod, hogy egy zero-sum gamen éppen te fogsz meggazdagodni. Persze összejöhet, de ezzel az erővel ráteheted a pirosra ruletten.
2013. dec. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

itt a kép, miután csináltam felment 120 ezerre shortoltam is

[link]

2013. dec. 29. 12:56
 7/17 A kérdező kommentje:

nálam sajnos a munka ki van zárva, mert nem jó a monotónia tűrő képességem, meg nem szeretem azokat a munkákat amiket adnának, esetleg valami értékesítői munkát tudnék elképzelni magamnak de ott meg nincs meg a jó fizetés.

szerencsejáték, tőzsde marad csak, abból megélek havi 3-400 ezer összejönne már elégedett lennék.

2013. dec. 29. 13:05
 8/17 anonim ***** válasza:

El vagy te tévedve kisfiam.


ui.: remélem tudod, hogy ez a "demo" tőzsde kanyarba sincs a valósággal. De csináld csak, valakinek a pénzéből a cápáknak is meg kell élnie :)

2013. dec. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
de dumálj te dilettáns, inkább ülj vissza a pénztárba mert még lecsesz a főnök ;)
2013. dec. 29. 13:11
 10/17 anonim ***** válasza:
Alakul, alakul, de ez még így vasárnap délután nagyon kevés egy rendes beszólásnak. Gyakorold még egy kicsit, pár év és már jobban fog menni.
2013. dec. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!