Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismeri valaki Fox Kupon oldalt?

Ismeri valaki Fox Kupon oldalt?

Figyelt kérdés

Vásárolt már valaki kupont tőlük? Az érdekelne, hogy megbízhatóak.e, mert most van egy jó kuponjuk Samsung S4 85500 ft-ért. Vajon eredeti készüléket adnak ennyiért vagy csak valami kínai utánzat?

[link]



#mobiltelefon #kupon #LTE #samsung galaxy S4 SIV
2013. nov. 26. 19:34
 1/7 anonim válasza:
Én 11.26.-án írtam nekik e-mailt, hogy mégis ki az eladó, mert egy e-mail cím, mint szolgáltató, kevés ahhoz, hogy átutaljam a pénzt, de azóta sem jött válasz!:)
2013. nov. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is gyanús ez az oldal, meg a telefon teljes ára sem annyi máshol, mint amit ők megadtak. Ha esetleg kapsz választ kérlek írd le kíváncsi vagyok rá. Köszi :)
2013. nov. 28. 11:33
 3/7 anonim válasza:
Bár, ahogy látom, ma az elérhető készülékek számát felemelték 100-ról 150-re! Nem hiszem, hogy válaszolni fognak!:)
2013. nov. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Vettem rajtuk keresztül azt a Dr.Dre Studio fülhallgatót. Ami érkezett az nem is közelít a leírásban lévőhöz. Egy nulla. Próbáltam az eladót is e-mail-en meg a fox-ot is de még semelyik nem válaszolt.
2013. nov. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ikolum válasza:

én vásároltam tőlük egy tabletet


Netezz, játssz, olvass, tanulj, hallgass zenét vagy videózz! 10


[link]


Elvileg több mint 700-an vásároltak

December 8-at írtak határidőnek és még mindig nem érkezet meg

Más valaki is van hasonló cipőben?

2013. dec. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

mi is vettünk tabletet tőlük és nekünk se jött meg. itt van a facebook csoport, ahol a többi károsult összegyűlt: [link]

többen is feljelentették, vagy fogják a foxkupont...

2013. dec. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hűha mekkora nagy csalók...Vásároltam már más kuponos oldalról akkor nem fordult elő ilyen. Drukkolok h mindenki visszakapja a pénzét.
2013. dec. 17. 17:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!