Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismeri valaki ezt a netes...

Ismeri valaki ezt a netes oldalt? Biztonságos?

Figyelt kérdés

[link]

Nagyon jó árban vannak a könyvek és mivel sokat olvasok, nem mindegy, hogy mennyiért veszek meg egy könyvet, de az lenne a kérésem, aki rendelt már innen, tudna nekem információt adni erről az oldalról, hogy miért ilyen olcsó? megbízható-e?


2013. jan. 15. 11:55
 1/2 anonim válasza:

Az Impresszumban (a főlap alján) megtalálod a forgalmazó cég illetve itt egy egyéni vállalkozó adatait is.


a cégeket le tudod kérdezni a www.e-cegjegyzek.hu oldalon

az egyéni vállalkozókat pedig itt:

[link]


Esetedben a cég 2011-ben alakult át, ami azt jelenti, hogy már korábban is működött csak más formában (BT-ként), a z egyéni vállalkozó pedig 2000 óta dolgozik.

Ha probléma lenne velük, azt a cégjegyzékben és az egyéni vállalkozói oldalon is fel szokták tüntetni.


Szerintem nem vállalsz túlzottan nagy kockázatot, ha rendelsz tőlük. Ha nagyon óvatos akarsz lenni, akkor először rendelj kis tételben, és utánvéttel.


Én így szoktam.

2013. jan. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha sokat olvasol és kevés a pénzed, járj könyvtárba. Az a legolcsóbb, és még könyvespolcot sem kell venned. Kiolvasod a könyvet, jól szórakozol, visszaviszed és kész.
2013. jan. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!