Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Te tudod pontosan mennyi pénz...

Te tudod pontosan mennyi pénz van a pénztárcádban?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mesélte ma, hogy mentősként dolgozott és ott nagy szokás, hogy elvesznek pénzt attól aki eszméletlen, de csak annyit amennyi nem feltűnő (pár ezret). Teljesen le voltam döbbenve. Aztán körbekérdeztük az irodát és az egész irodában (15 fő) csak egy nő tudta pontosan aprók nélkül, hogy mennyi készpénz van nála. Ti mennyi kp-t hordotok magatoknál?
2013. nov. 8. 17:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én tudom, mert kevés van nálam általában. 10-50 euró, plusz apró.
2013. nov. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

ez hülyeség. szerintem nem vesznek el pénzt, legalábbis a gerincesebbje tuti nem.


Amúgy én is csak kb-ra tudom plusz minusz 1-2 E

2013. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mindig tudom mennyi van nálam. Forintra pontosan.
2013. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Forintra megmondom. 50 forint kereken. :( És még nagyon messze van a nyugdíj.
2013. nov. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
van hogy csak 5 ezer, van hogy 30... attól függ mire kell majd.
2013. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Hát, én sem mindig tudom, és szokott is ebből problémám lenni, mert nem emlékszem hova ment el, vagy kilopta-e valaki.


Álalában több tízezer van nálam vegyesen nagyobb címletek is.

2013. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Pontosan tudom mennyi pénzem van. De nem hiszem el, hogy a mentősök egy tehetetlen beteg mellett arra fordítanak időt, hogy felkutassák a beteg pénztárcáját, és kivegyenek belőle pénzt. Kizártnak tartom, mert nagyon ritka esetekben van a beteg egyedül. Amikor már mentőt hívnak mindig van valaki a beteg mellett..
2013. nov. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Nálam kb 3 font van apróban, inkább bankkártyát használok, szóval velem sokra nem mennének...De ha ez tényleg igaz, az nagyon nagyon elszomorító :( De remélem, hogy ez csak kitaláció!
2013. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Természetesen nem minden mentősre értette. És nem akkor amikor épp az emberek körül vannak, hanem kórházba szállítás közben. Gondolom nem olyanoktól, akik élet halál közt lebegnek vérben. Azt mesélte, hogy ebbe mindhárom mentős benne van és osztoznak. Nem sok idő kell ehhez na meg hárman vannak ott nem egyeüdl.
2013. nov. 8. 18:07
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

Az ismerősöd egy gerinctelen féreg, de hála az égnek a mentősök között nem a hozzá hasonlókból van a több.


Van mentős ismerősöm és vittek is már eszméletlenül engem is, szüleimet is (nem az ismerős) és soha egy fillér nem hiányzott még a tárcánkból. Még az utolsó csokipapír is megvolt az "értéktárgyas" zacskóban.


És igen, mindig tudom, hogy mennyi van nálam.

2013. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!