Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán értékelés törlése,...

Vaterán értékelés törlése, hogyan? Írtam emailt 48óra alatt kéne reagálni a vaterának, de ez még nem történt meg.

Figyelt kérdés
A történet a következő. Elkezdtem online kereskedni. Bele is futottam az első baromba, alkudott...ez oké, szokás. Elfogadtam az alkut. Küldött egy emailt, amiben leírta a címét, de én ezt elvarázsoltam valahogy. Rá 2nappal(csütörtökön ütötte le) írtam neki emailt, hogy kérném megint a címét. Nem válaszolt kedden próbáltam hívni, ki volt kapcsolva, írtam neki megint egy emailt, amire pár óra múlva jött egy levél "Nincs cím" néven. Ebben leírta, hogy már nem tart rá igényt legközelebb írjam fel a címet magamnak...Mind1 rajtam maradt a cucc, leszartam. DE! Ezek után adtam neki egy semleges értékelést, amire Ő, adott nekem egy NEGATÍV értékelést, hát itt felment a pumpám, átrágtam a szabályzatot és arra jutottam, hogy jogtalanul ált el a vásárlástól, ezek után sem szeretném rá erőszakolni a terméket csak annyit szeretnék, hogy a negatívot törölje a vatera. Írtam nekik, de 48 óra után sem válaszoltak. Volt már valakinek ilyen?
2009. nov. 14. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasonló volt. Nyugi, a Vatera törölni fogja. Az e-mailt remélem nem törölted ki, amelyikben elállt a vásárlástól.
2009. nov. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi de nekem is van problémám a vaterával,vagyis bizonyos értékelésekkel mint neked. Nemtudom nálad mi lett az ügyből? De ha segítenél nekem annyival,hogy megmondod hol találom a vatera elérhetőségét azt megköszönném.
2010. dec. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!