Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Helytelen pin kódot ütöttem...

Helytelen pin kódot ütöttem be 3x egymás után és elnyelte a kártyámat. Ezután mi a teendő?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
bemenni a bankfiókba
2013. okt. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom hogy be kell mennem. De rosszul írtam a kérdést. Nem nyelte el a kártyám, de 3x rossz pin kódot ütöttem be és blokkolta a kártyámat. Ez mit jelent?
2013. okt. 31. 17:42
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Le van tiltva. Lehet, hogy hétfőig nem tudod használni...

De van valami telefonszám rajta, nem? Esetleg hívd fel azt...

2013. okt. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Milyen jó hogy ezen az oldalon segítőkész emberek vannak akik nem nézik le a másikat csak mert valamit nem tud.. A kártyán nincsen telefonszám ha arra gondolsz csak úgy megsúgom..
2013. okt. 31. 17:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Valami banki központi számot csak tudsz keresni a neten- a kártyát is telefonon kéne letiltani, 24 órás ügyelet van....
2013. okt. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A kártyát miért kéne letiltatnom?
2013. okt. 31. 17:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem NEKED kell letiltani a kártyát, az elözö arra akart ezzel utalni, hogy VAN olyan szám, ahol BÁRMIKOR fogadjßak a hívást.


Az eredeti kérdésre: a kártyát amikor tudod, beviszed a bankba, és ott újra aktiválják. Ezt most a hosszú hétvégén nem biztos, hogy meg tudod tenni (kivéve, ha a hotline erre is képes), különben meg kell várnod a hétföt, addig nem müködik a kártya.

2013. okt. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7: Pontosan ezt akartam mondani.

Minden banknak van 24 órás assistance szolgáltatása.

2013. okt. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nos ha jól tudom mivel csak blokkolták a kártyámat, és a gép nem nyelte el, ezért 24 órán belül újra próbálkozhatok helyes pin kóddal és akkor letudom venni a pénzt a kártyámról. Ám ha mégsem így lenne, akkor hétfőn kell elintéznem.
2013. okt. 31. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!