Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elnyelte a kártyát, következmé...

Elnyelte a kártyát, következmények?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm kért meg, hogy vegye fel pénzt.. Beütöttem a pint és az összeget, de nem tudtam kivenni a kártyát és elnyelte... Most akkor sz összeget levonták? Hétfőn simàn.vissza adják a kártyát az ismerősömnek? Kicsit ideges vagyok emiatt..
2013. jún. 14. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
A kártya tulajdonosának be kell menni a bankba, bejelenteni, hol, mikor nyelte be a kártyát az automata. Nekem OTP-nél több, mint egy hónap után jött vissza. A Tescóban kajálta be az automata. Addig nincs pénzfelvétel, csak személyesen a bankban.
2013. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt mondták hétfőn vissza adják...

De a pénzt levették a számláról vagy nem? Lesz ezzel sok macera? :/

2013. jún. 14. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Az automatákat nem a bankfiók alkalmazottai kezelik, hanem külső cég. Ezért a bankosok nem is tudják kinyitni, hogy kivegyék és visszaadják a kártyát. Majd ha legközelebb mennek az üzemeltetők feltölteni, akkor kiveszik a kártyát.

Ha minden igaz, az üzemeltető telefonszáma rajta van az automatákon. Ők tudnak pontosabb infót adni.

2013. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem von le pénzt .
2013. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huu.. Köszönöm! Legalább a hétvégén nyugodtabb leszek.kicsit :) Csak nem okoztam ekkora galibát másnak :)
2013. jún. 14. 21:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!