Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Optionfair.com Próbálta már...

Optionfair.com Próbálta már valaki?

Figyelt kérdés

A kérdés az hogy mit tudtok róla? az érdekel konkrétan hogy fizet-e? meg hogy meg merjem-e adni a kártyaadataimat egyáltalán?


most nem azok véleményére vagyok kíváncsi akik nem használták és úgy alapból az internetes vásárlások és ilyesmik ellen vannak. tehát olyan választ keresek ami mögött konkrét tapasztalat vagy tudás van. köszi.



2013. okt. 30. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet előre utalni is(ennek plusz ára van), magyar nyelvű ügyfélszolgálat is van. Én nem is feltétlen emiatt választottam. Fizet, mert nem teheti meg, hogy nem. Havonta egyszer hívható le pénz ingyenesen. Egyenleged egy írországi bank kezeli. Természetesen rizikó is van.
2014. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tilos. Előző vagyok, negyedmilliót buktam egy nap alatt(800 EUR), maradékot visszahívtam, összesen 120 EUR károm lesz és még szerintem szerencsés vagyok. Bináris opciókból nem lehet meggazdagodni, illetve nehéz. Előrejelző szignáljuk több mint felében ellentétesen igazolódik be. Rövid másodperces, perces fogadásokra, meg eleve semmire nem jó. Oktatási anyagukban szerepel figyelmeztetésben, hogy nem befektetési tanácsok, majd taglalja kvízkérdésben, hogy mit kell tenni, ha nyerünk? Hát DUPLÁZNI. Ezt is meg lehet magyarázni, ha vesztünk, akkor is duplázni lehet. Mert olyan, mint a fej vagy írás. Ha fejre fogadunk, első dobás 50%, második 75%...és így tovább esélyes. Pszichikai ráhatások, sms-ben megmondják, hogy most erre és erre tegyél, aztán felében bukta, ilyenkor vesztenek sokan. Világban többen öngyilkosok is lettek már nem csak tőzsde és szerencsejáték miatt, hanem a bináris opciók(tőzsdén kívüli)találmány miatt. Ha pedig valahol máshol(itt nem lehet, miután fizettél, akkor) demo számlán gyakorolsz, akkor is veszteséges lesz hosszútávon. Rövidtávon pedig mersz kockáztatni, mert nem igazi pénz. A másik, hogy a sikerre jobban emlékszünk. Minden tétnél, ha lejár az ügylet, mindig úgy fogalmaz, hogy hozam 7-12-37EUR, miközben alkalmanként a tét 25 EUR. Ennek ellenére hálás vagyok, mert innentől kezdve soha nem lottózok, tőzsdézek, nem veszek fel hitelt, nem szórakozunk pénzel, maximum bankba kamatozni(igaz, annak sincs sok értelme). Még nem ment le a divathullám, sokan tönkre fognak menni. Legmodernebb szoftvereket használtam, MT4-5 rendszeren elemeztem, stb. Rettentő gazdagoknak jó játszótér, maximum tét alkalmanként 15.000 EUR.
2014. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!