Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki próbálta már? Bejött?...

Valaki próbálta már? Bejött? "Keress pénzt a neten. "

Figyelt kérdés

[link]

kicsit szkeptikus vagyok a netes pénzkeresési lehetőségekkel kapcsolatban, de már minden lehetőséget szeretnék megragadni, mert nagyon összecsaptak a fejem felett a hullámok...


2013. máj. 8. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez egy akkora baromság, hogy aki elhiszi az sem okos ember.

Végig olvastad ami le van írva?? Gondolom igen. Akkor tedd fel magadnak egy egyszerű kérdést. Ha ez igaz lenne, akkor miért kelnek fel az emberek hajnalban és miért mennek dolgozni 9-12 órát hogy a hónap végén kapjanak 100 ezer forintot ha otthon ülve pár óra alatt többet kereshetne a reklám szerint??? Szerinted ha igaz lenne, nem csinálná már a fél Magyarország???

2013. máj. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem átqrnak, mint szart a palánkon.

Ha komoly lenne, akkor megbíznának benned, hogy a webhost költséget a jövedelmedből elég lenne lehívni.

2013. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Otthon vegezheto munka Magyarorszagon nem sok van. Konyvelok, forditok, maganvallalkozokent esetleg.

De ez a weboldal csaloke, nehogy fizess barmit is, vagy aldozz idot ra.

2013. máj. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, én is ebből vettem a tengerpari nyaralómat meg a yachtomat. Fizesd csak be nyugodtan a 21,6 eurót, és dőlni fog a lé!
2013. máj. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha klikkelgetsz, mint egy őrült és spammelsz éjjel-nappal minden lehetséges és lehetetlen helyen, akkor idővel TALÁN lehet belőle valami. De ez alatt rengeteg anyázást is fogsz kapni, azt is kell tűrni. És rengeteg lesz a csőd, amikor az oldal valahogy éppen a kifizetés előtt tűnik majd el...
2013. máj. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na ezt nehogy bevedd. Már messziről látszik, hogy kamu bepalizós sz.rság. Meg mikor be kell fizetned azért pénzt, hogy elkezdhess dolgozni, már régen rossz. Nem ráérne úgymond az első fizudból levonni? Dehogynem. Ha igaz lenne az amit írnak. Az ilyenek arra mennek, hogy beszedjék a regisztrációs díjat, aztán a többit meg lesheted.

Ilyn jellegű könnyű pénzkeresti munka nem létezik.

2013. máj. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ezek tetves csalók! legalább 3 különböző visa kártyakód-generátort kipróbáltam, és egyiket sem fogadta el!

rohadt szemét csaló banda...

2013. máj. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kezdésnek fizess be 8e Ft-ot :D



háháááá afgshs

2013. máj. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!