Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hány napot késhet egy ebayről...

Hány napot késhet egy ebayről rendelt termék ami még normális?

Figyelt kérdés
kínából jönne mondjuk, de akkor is már aug végén megrendeltem, azt írta akkor, hogy szeptember vége fele várható. lassan már októbernek is vége, mit
2013. okt. 21. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Elsö menetben írj neki emailt, és kérdezz rá.


Ha nem reagál, akkor írsz az oldal vezetöségének és panaszt teszel

2013. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Aki nem ert hozza, az minek osztogat rossz tanacsot?


Amikor megrendelted a cuccot, fel kellett tuntetnie az eladonak, hogy mikorra jon meg a cucc. Vagy azt irta, hogy 15-20nap, vagy irt datumokat pl. Nov 1 es Nov 8 kozott, vagy valami ilyesmi.


Keresd meg mi a varhato erkezes (estimated arrival/delivery) ez a nap ha mar elmult, akkor irsz neki egy emailt, hogy hol a cucc. Ha nem reagal 72 oran belul akkor nyitsz egy ugyet az eBaynel.


Senki nem futott ki semmibol, van egy par bolond itt a gyikon akik ezzel remisztgetik az embereket. Ne higyj nekik. Higyj az eBaynek!



If you haven't received an item: You can open a case after the estimated delivery date, or, if no estimated delivery date was provided, 7 days after making payment.


If you received an item and it doesn't match the seller's description: You can open a case after receiving the item. You must open a case within 45 days of making payment.


The seller has 3 business days from the time you open the case to resolve the issue.


Escalating a case


If 3 business days have passed since the case was opened and the seller hasn't resolved the issue, you can escalate the case to eBay Customer Support. If you don't contact us within 30 days of opening the case, we'll assume the issue has been resolved and we'll close the case with no additional action.

2013. okt. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!