Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fizessek a creditforte behajtó...

Fizessek a creditforte behajtó nak?

Figyelt kérdés
Mår egy hónapja kifizettem a tartozàsom a vaterànak(300Ft), de tegnap jott egy levél a creditforte nevű cégtől ,hogy fizessek nekik 3800Ft adminisztràciós díjat. De ez miert is van? Ez jogos? Nekem nincs tartozasom. Hogy jön ide ez a cég? Miért nem értesítettek akkor amikor még tartoztam? Valakinek tapasztalat?

2013. okt. 15. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha már azelőtt kifizetted a levélben szereplő tartozást, hogxy ezt az értesítést megkaptad, akkor nekik már ne fizess. Gondolom benne van a levélben, hogyha a kézhezvétel előtt teljesítetted a tartozást, tekintsd a levelet tárgytalannak. Írd meg nekik, illetve ha van róla bizonylatod, akkor annak másolatát is küld el nekik, illetve lehet e-mailben is.
2013. okt. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!