Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az exemnek adtam kölcsön...

Az exemnek adtam kölcsön 60ezer ft-ot de nem hajlandó visszaadni bosszúból mert szakítottam vele, ez szerintem lopás de jogilag minek minősül, és a rendőrségre mehetek-e ez ügyben?

Figyelt kérdés
Tanuim a családom olyan formában hogy tudnak a dologról de nem voltak jelen a kölcsön adás pillanatában.

2013. szept. 18. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:

felejtsd el. senki nem fog ezzel foglalkozni.


az exed egy ro.hadék.



én 600 ezerrel tartoztam a volt páromnak, de az utolsó fillérig megadtam. évek múltán is mondogatta az anyukája és az ex is, hogy milyen rendes vagyok, mert ezt nem sokan tették volna meg.

2013. szept. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de tipikusan az a helyzet és az az összeg amivel foglalkozni is kár(jogilag)

Ha alapból hajlandó visszafizetni, akkor láthatod reálisan viszont a pénzed.

2013. szept. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nincs le papírozva, nincsenek tanúk, akkor olyan mintha nem is történt volna semmi. az ő szava a tiéd ellen, a családtagjaid hiába tudtak róla, nincs róla papír, tehát nem ér semmit. ezt nagy eséllyel bebuktad.
2013. szept. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. szept. 18. 13:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyere vele újra össze, dugjatok egy nagyot és vegyél el tőle 120-at, majd dobd ki! Erről ennyit!
2013. szept. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!