Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha a szolgáltató...

Mi van akkor ha a szolgáltató hónapokig nem küld csekket?

Figyelt kérdés
tavaly novemberben költöztünk albérletbe, bejelentettük az óraállásokat, ehhez képest márciusig nem kaptunk számlát a gázosoktól sem a villanyosoktól. márciusban mindkettő kiküldött egy horribilis összeget, a villanyt azóta sikerült kifizetnem, a gázt megkértük részletre, ami szintén nem kevés, de fizettem, az utolsó részletet nem adta ide a tulaj,csak múlt héten, de ekkor már behajtónál volt az ügy. én hiába próbálok bármit intézni nem foglalkoznak velem mert nem az én nevemen van az óra. most azt akarja hogy fizessek ki egyben több mint 100ezer ft-ot a jövőhétig. ti mit tennétek a helyemben?

2013. aug. 28. 16:24
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
látom már vagdalkozni azt tudsz, de az értelmes, egyenes válasz nem megy
2013. aug. 29. 21:10
 22/24 anonim ***** válasza:
Most ezen mit nem értesz? Középvezetőtől felfele mindenki jól keres.
2013. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
ezek szerint aki nem középvezető, az buta szerencsétlen tutyimutyi?
2013. aug. 29. 22:08
 24/24 anonim ***** válasza:
Vagy képzetlen. A jólképzett és talpraesett emberek a legritkább esetben állak a gyártósor mellett.
2013. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!