Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay.com-ról rendeltem, de...

Ebay.com-ról rendeltem, de nem sikerült ávennem 5 munkanapon belül.7 munkanap telt le. Most akkor visszaküldök kínába? Vagy még van esély, hogy átvegyem hétfőn?

Figyelt kérdés
Van egy csomag amit nagyon vártam , de elmentem nyaralni. Sajnos 5 munkanap lejárt. Mert a 7. is letelt. Hétfőn bemegyek reggel a postára vajon.. megtudom még kapni? vagy lehetséges ha visszaküldték valahol leállítani azt?

2013. júl. 27. 21:58
 1/5 anonim válasza:
Nem hiszem.Azt már visszakülték.De ha írsz neki egy levelet talán elküldi újra, csak akkor neked megint ki kell fizetned a posta kölcséget!
2013. júl. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy próbát mindenképpen megér. Nem ragaszkodnak annyira a határidőkhöz. Majd írd meg, mi volt.
2013. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is bemennék a postára lehet nem küldik vissza azonnal. Vagy elmegy előtte egy központba, ahol még utolérhetnéd.
2013. júl. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor holnap reggel bemegyek nyitásra és megnézem hátha.. mert az ebayes csávó szerint még nem küldték vissza , mert a csomagszám alapján abban a státuszban van , hogy itt van nálam nyíregyházán.. na holnap reggel kiderül , majd írok addigis mindent köszönök szépen!
2013. júl. 28. 22:33
 5/5 anonim válasza:
5 .munkanap?? nekünk kb 2-6 hétig terjed a szállítás
2013. júl. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!