Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Vaterán megvett PS2 játékom...

A Vaterán megvett PS2 játékom még nem érkezett meg! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hali!

2 hete szerdán vettem egy ps2 játékot a Vaterán. A pénzt pénteken utaltam, amit meg is kapott az eladó júli 5 -én Azt mondta az eladó, hogy küldi a játékot. DE! A játék még mindig nem érkezett meg, és már 13 van! Ez normális? Vagy már nem is fog megérkezni?


Először vásárolok Vaterán, úgyhogy lehet, hogy túl izgulom a dolgot. :/


Előre is köszi!



2013. júl. 13. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Keress kérdéseket hasonló témákban: kecske, vatera, eBay, internetes vásárlás


Ugye nem gondolod,hogy bárki komolyan fog venni , ha te úgy érzed ez a kérdés a kecskékről szól.

2013. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen levélben küldte?
2013. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de én ajánlottan küldtem a pénzt vagy mit...
2013. júl. 14. 00:41
 4/6 anonim válasza:
Esetleg nem külföldről jön a játék mert akkor akár 20 napot is kell várni. Szerintem az a legjobb ha rákérdezel, hogy elküldte-e. Ha nem válaszol vissza akkor viszont átvertek. Mielőtt megvetted megnézted a felhasználó %-át? (arról, hogy milyen megbízható)
2013. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minek veszel 13 éves játékkonzolt?
2013. júl. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1.: 14 vagyok!

2.: Játékot vettem, és nem konzolt.

3.: MI KÖZÖD HOZZÁ?

Nem okoskodást kértem, hanem a kérdésemre választ!


Nah amúgy azt írta, hogy elküldte a játékot. És nem külföldről, hanem Magyarországról. 99% -ban pozitív visszajelzései voltak, ezért is rendeltem meg! Ha ezen a héten nem jön meg, rá kérdezek! A,úgy köszi! :)

2013. júl. 15. 09:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!