Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy hajtsuk be az adósságot?

Hogy hajtsuk be az adósságot?

Figyelt kérdés

110E-rel lógtak rokonok... mostanra annyit kiharcoltunk, hogy már "csak" 30E-rel lógnak, de nekünk nagyon kellene a pénz... tavaly fizettek utoljára... van egy nagy gyerek, illetve azóta született egy kicsi, rá fogják, hogy azért nincs pénzük...

Egyik sem dolgozik. A nőt gyerekkel együtt vette oda magához a férjem unokaöccse. Plusz a kicsi is van most. A srác örökölt házat, így arra nem kell költeniük. A rezsit a srác nagyanyja fizeti. A gyerek tápszeres, a tápszert szintén a nagymama fizeti.

A nő kap gyest, emelt csp-t, plusz gyerektartást


MIt csináljunk?? Már kiabáltunk velük, minden... az anyja külföldön dolgozik, (a srác anyja anyósom húga) de ő sem fizeti ki helyettük... nekem a pofámról lesülne a bőr... és azt is megtudtuk, hogy közben már maszekolni is volt, 2szer 80E ft-ért...


nagyon el vagyok keseredve, mert költöznénk, de így nincs kaucióra... meg amúgy is.. tudtok valamit tanácsolni, hogy mit csináljunk?


2013. jún. 18. 20:43
 1/9 anonim válasza:
Le kellett volna papírozni, késő bánat
2013. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

én sajnos magamból indulok ki, nekem ehhez nem lenne pofám....


nincs valami ötlet, mit tegyük vagy mondjunk?

2013. jún. 18. 20:49
 3/9 anonim válasza:
Papír nélkül nem
2013. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és ha aláíratunk velük egy papírt, hogy ennyivel tartoznak, akkor mit tudunk utána tenni? 30E-ért feljelenteni nem hiszem, hogy érdemes lenne, nem?
2013. jún. 18. 20:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Kölcsönadási szerződést kellett volna írni, de az is csak akkor érvényes, ha közjegyző előtt történik(vagy talán ügyvéd előtt is jó),enélkül semmit sem tudsz tenni...
2013. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

akkor úgy kérdezem, hogy mivel lehetne "rájuk ijeszteni"? az ilyen jogi dolgokhoz nem értenek...

engem már komolyan, nem érdekel, hogy hogy, csak adják vissza...

2013. jún. 18. 20:55
 7/9 anonim válasza:
Ha nem fizetnek, nem hiszem, hogy valamit is aláírnának
2013. jún. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudsz rájuk ijeszteni, mert megy és feljelent. Tudom, hogy 30 ezer nem elhanyagolható összeg, de annyit nem ér, hogy feljelentsenek, ha netán fenyegetőztök érte.
2013. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

mire fel jelent fel? nem lesz rá bizonyítéka...

amúgy sincsen annyi eszük


a srác amúgy iszonyat szégyenli magát, már többször félretette a pénzt, csak a nő mindig ellopkodja amit szerencsétlen félretesz..

2013. jún. 18. 21:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!