Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 13 évesen hogy tudnék egy kis...

13 évesen hogy tudnék egy kis pénzt keresni? /bővebben lent/

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, és most egy kicsit pénz szűkében vagyunk (nem nagyon)... anyukám mostanában nagyon sokat idegeskedik, és meg szeretnm lepni egy felsővel, viszont nincs ötletem hogy hogyan szerezzek rá pénzt. A másik amire kéne, nekem néhány nyári cuccra, mivel a régieket kinőttem.

A kinőtt ruháimat árulom a neten, de nem nagy sikerre. köszi a segítsége!.:)


2013. jún. 7. 16:11
 1/3 anonim válasza:
Apukádtol ,tesotól, nagyszülőtől?13 évesen nincs sok lehetőség pénz szerzésre ez a baj. Szerintem árulj a ruhákon kivűl pl könyveket ,cd , valami különlegesség, régi játék? ezekre több vevő van.
2013. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak bantani de miert nem nezed meg a tobbi ilyen beirast??! Ha annyira akarnek penzt keresni picit utanna jarnek a dolgoknak! Napjaban van 3-4 ilyen beiras 12-17eves korig hogy mivel lehet penzt keresni. Olvassatok vissza aztan kaptok valaszt!
2013. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

első választ adó: apukám munkanélküli, nem is él velünk már. nem tudom, szerintem ha a ruhákat nem viszik, akkor a könyveket annál inkább nem fogják. egyébént meg más érdekesség nincs semmi :/


második választ adó: igen, utána néztem már a dolognak, és nem találtam olyan választ, aminek hasznát is tudnám venni sajnos. de azért köszönöm:/

2013. jún. 7. 16:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!