Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék pénzt keresni 13...

Hogy tudnék pénzt keresni 13 évesen?

Figyelt kérdés

Most így elég sok dolog van amire "kidobnám a pénzt"

de még is kellene mert bicajozok és kéne egy új kormány meg felni. A másik hobbim pedig a horgászat ami már máma egy elég drága sportnak bizonyul.Mindezzel csak az a baj hogy nem tudom hogy hogy keressem meg rá a pénzt.Városba lakok szóval az ilyen favágás nem jöhet szóba pedig szeretem csinálni.Kutyát sétáltatni annyira nem tudok mert nincsenek a környéken csak a szomszédnak de az egy nagy bernáthegyi szóval ő sétáltatna engem.Tőzsdézni már próbáltam nem hinném hogy az a megoldás. Még a hólapátolás az ami szóba jöhetne de már vége van a télnek ....

Szóval nem tudom


Ui.:Tudom hogy törvényesen nem vállalhatok munkát.



2013. márc. 29. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szomszéd néninek bevásárlás, kert gondozás ilyesmi.
2013. márc. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

az sem jönne össze legtöbb szomszéd az panelba lakik

és egy elég "gazdag" környék,a többi szomszéd pedig vagy alig van otthon vagy a másiknak pedig van kertésze meg bejárónője is szóval...

2013. márc. 30. 21:21
 3/3 anonim válasza:
Szomszédoknál vállalj házimunkát.. Vagy vannak távmunka lehetőségek a neten rengeteget találsz.
2013. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!