Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék pénzt keresni...

Hogyan tudnék pénzt keresni 12 évesen?

Figyelt kérdés

Elég szegények vagyunk, alig van pénzünk és szeretném a szüleimet meglepni vele, plusz még egy kisállatot is szeretnék magamnak(tengerimalac, aranyhörcsög...stb..). Hogyan kezdjem el? Mit csináljak? Gondolkoztam már azon is, hogy majd nyáron kutyasétáltatást vállalok el, a barátaimnak megírom a leckét vagy majd nyáron limonádét árulok...Próbáltam eladni a cuccaimat, olyan sok volt belőle, hogyha az egészet megvették volna lett volna vagy 18.000 forintom, a tervem csődbe ment, nem vettek semmit - pedig nagyon olcsón adtam mindent-... Nagyapámnál is sokszor segítettem (pl: füvet nyírtam, fel porszívóztam, rendet raktam...).

Ötlet? ._.

u.i.: most éppen beteg vagyok tehát valami egyszerűre gondoltam...



2013. jan. 28. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Legálisan sehogy. Marad a fűnyírás, hólapátolás a szomszédoknál.

Ha elmúltál 15 akkor dolgozhatsz nyáron szülői engedéllyel.

2013. jan. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :) csak az a baj hogy most beteg vagyok :/ de megtartom ezt a tanácsot ^,^
2013. jan. 28. 14:27
 3/3 Oltyán Ibolya válasza:
Szia.Lehet szünetekben lovardáknál önkéntes munkát vállalni.Ha megbeszéled a főnökkel pénz, vagy ingyen lovaglást kaphatsz. Munka: Nyergelés,kennelek takarítása stb. Ha gondolod ajánlhatok egyet Paradicsom sziget. Soksikert
2013. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!