Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tudtok a nexeurope üzletről?

Mit tudtok a nexeurope üzletről?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 11:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Jen Fe tapaszról szól és egy bináris mlm rendszer az alapja
2009. okt. 6. 12:00
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!Én is erre lennék kíváncsi.Gondolkodom,hogy bele-e vágjak ezért érdekelnek a tapasztalatok.Ha megtudsz valami érdemlegeset,írjál,én is leírom ha megtudok valami érdekeset.

Sok sikert ha belevágsz!

2009. okt. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
2009. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

előző vagyok,

engem is hívtak, de kihagyom.nekem z olyan egymás zsebében turkálódós dolog.

2009. nov. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én az elsők között léptem be , kerestem vele 108 eurót augusztus óta. Szerinted? Vettem 6 ónapig a tapaszt, aki az én vonalamban volt közel 40 ember és vett összesen 1x tapaszt és nem csinált semmit. Most már én sem! Ha privátba írsz minden részletet elmondok a nexről!
2010. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Nexeurope! A network marketing teljesen új generációja!

Amennyiben még sohasem voltál marketing üzletben,mindenképpen kezdjél bele! Sok munkát igényel,de egyszerűen működtethető pénztermelő gépezet!!!

Jókor lenni jó helyen,nem mindig adódik meg az embernek!!

Ne mások véleményével foglalkozz! Legyél céltudatos ember és akkor a siker sem marad el!!

Rendkívül jók a termékek!!!

Mindent bele!! Ne hagyd ki!!!!

Sokan csatlakoztak,akik úgy gondolták,hogy itt nem kell dolgozni és milliomosok lesznek!!! Az Ő véleményükre ne adjál,mert egy természetes tisztulás van folyamatban a cégnél és kilöki a szerencsevadászokat!!! Ők nem értik,hogy mit és hogyan kell csinálni az üzletben!!

A lényeg: Te döntsd el!! Szerintem ma a legjobb választás ebben az iparágban!!! Írj,ha van kérdésed!!!

Szép napot!

2010. jún. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az előző hozzászólást is meg a többit is vgül is elkezdtem vele foglalkozni. kb 500 an vannak a csoportomban.


és köszönöm a biztatást is. Szerintem is csak akkor megy valami ha csinálják.

2010. jún. 7. 22:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!



Látom nyitottak vagytok a ezekre a dolgokra. Én egy konkurenciamentes céget tudok ajánlani neked,aminek terméke egyedülálló a piacon,jogvédelemmel foglalkozik a cég,nem tisztán MLM rendszer.

Akit érdekel,írjon privit és minden részletet elmondok.

2010. júl. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!