Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Anyukák! Aki rendelt már...

Anyukák! Aki rendelt már webáruházból. Kötelesek kicserélni? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Rendeltem egy webáruházból egy úszásra tanító babaúszógumit.Ennek az úszóguminak van egy biztonsági öve amibe nem tudok levegőt fújni, mert észrevettem, hogy a forrasztás mentén rosszul lett elvágva és ott emiatt lyukas..Magyarul szériahibás. Ilyen esetben szerintetek kötelesek visszacserélni?Vagy majd azzal fognak jönni, hogy már felbontottam..:/
2013. máj. 25. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
3 napon belül ha vissza küldöd, vissza utalják s pénzt, csak neked kell fizetned az oda postát.
2013. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kötelesek cserélni ha hibás a termék.
2013. máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kötelesek cserélni és ha neten rendelted, akkor 14 nap amíg visszaküldheted.
2013. máj. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem kell állni a postát? Csak mert 1190 Ft az ajánlott standard csomag feladása. Így is utánvétellel hozták és az sem volt olcsó. Ez meg azért nem az én hibám, hogy hibás a termék..Tiszta ideg vagyok!!Mindegy holnap felhívom őket, mert úgy néztem az oldalukon, hogy vasárnap is lehet hívni őket.
2013. máj. 25. 22:52
 5/6 anonim válasza:
Írd meg légyszives, mit mondtak, nagyon kiváncsi vagyok!
2013. máj. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy természetesen visszacserélik teljesen ingyen.:) Meg, hogy sajnálják..
2013. máj. 28. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!